Słuchawki - pytanie!

(Lukasik8) #1

Witam!!

Nie wiedziałem za bardzo gdzie umieścić swojego posta dlatego zamieściłem go tutaj!!Mam pewne pytanie dotyczące słuchawek z mikrofonem: słyszałem ze posiadając słuchawki z wyjscie USB można bardziej je skonfigurować(tzn mozna ustawic zeby część była słyszalna w słuchawkach a część w głośnikach)!!Czy to prawda??Czy w słuchawkach ze zwykłym wyjściem nie da się tak zrobić??Czy warto kupowac słuchawki USB??

(Adrian) #2

według mnie przy słuchawkach usb będziesz mógł zainstalować oprogramowanie które może (ale nie musi) na przykład rozkładać rozłożenie dźwięku na słuchawki i głośniki jak chciałeś... upewnij się przed zakupem...

(Lukasik8) #3

Czyli rozumiem że w słuchawkach ze zwykłym wtykiem takiego czegos sie nie da zrobic:>Czyli rozmawiajac na takiech słuchawkach np. przez SKYPE zawsze słychaćrównież w głośnikach??A co sądzicie- warto zainwestowaćw słuchawki USB czy to "gra nie warta świeczki"??? :smiley:

(Bażant) #4

Wg mnie lepszy bedzie mikrofon na usb, niz sluchawkie :wink:

(system) #5

lukasik8 tutaj masz słuchawki jakie cię interesują: NOWOSC ! Wygodne słuchawki USB+pilot gwar. F-VAT. Za 60zł to w sumie się opłaca. Za zwykłe zapłacisz ok. 40zł z podobnymi parametrami ( może drożej, zalezy gdzie ). Dlatego być może się to opłaca, ajk ci się kabli nie chce przełączać ani kupowac przejściówek na 2 wejścia.