Słuchawki - pytanie!

Witam!!

Nie wiedziałem za bardzo gdzie umieścić swojego posta dlatego zamieściłem go tutaj!!Mam pewne pytanie dotyczące słuchawek z mikrofonem: słyszałem ze posiadając słuchawki z wyjscie USB można bardziej je skonfigurować(tzn mozna ustawic zeby część była słyszalna w słuchawkach a część w głośnikach)!!Czy to prawda??Czy w słuchawkach ze zwykłym wyjściem nie da się tak zrobić??Czy warto kupowac słuchawki USB??

według mnie przy słuchawkach usb będziesz mógł zainstalować oprogramowanie które może (ale nie musi) na przykład rozkładać rozłożenie dźwięku na słuchawki i głośniki jak chciałeś… upewnij się przed zakupem…

Czyli rozumiem że w słuchawkach ze zwykłym wtykiem takiego czegos sie nie da zrobic:>Czyli rozmawiajac na takiech słuchawkach np. przez SKYPE zawsze słychaćrównież w głośnikach??A co sądzicie- warto zainwestowaćw słuchawki USB czy to “gra nie warta świeczki”??? :smiley:

Wg mnie lepszy bedzie mikrofon na usb, niz sluchawkie :wink:

lukasik8 tutaj masz słuchawki jakie cię interesują: NOWOSC ! Wygodne słuchawki USB+pilot gwar. F-VAT. Za 60zł to w sumie się opłaca. Za zwykłe zapłacisz ok. 40zł z podobnymi parametrami ( może drożej, zalezy gdzie ). Dlatego być może się to opłaca, ajk ci się kabli nie chce przełączać ani kupowac przejściówek na 2 wejścia.