Sluchawki Sennheiser PC 350 599zl

Witam pisalem kilka postow na temat drogich sluchwek ale jakos satyffakcjonujacej odpowiedzi nie dostalem…

Zamowilem sobie te sluchawki ^^^ Sennheiser PC 350 cena okolo 600 zl (niecale)

PYTANIA :

Mam karte dzwiekowa Creative X- Fi Fatal1ty Gamer Pro Series ( te z x-ramami )

Czy moja karta muzyczna podola tym sluchawka ?

Czy w przyszlosci lepiej bedzie wymienic ta dzwiekowke na cos mocniejszego ???

Sluchawki tak czy siak sa juz zamowione na poniedzialek wiec odwrotu nie ma :))

na mocniejszego? Spoko stwierdzenie. Przecież to świetna dźwiękówka. (PS 3/4 ludzi korzysta z integrów i mówią że im styka) to wątpie żeby ta karta to było coś za mało. Zawsze (bo widzę że nie masz co robić z pieniędzmi ) możesz kupić Xonara DX albo tego lepszego…

Jak dla mnie 6 stówek na słuchawki to stanowczo za dużo. Tak jak napisał Grzesiek13 , nie masz co robić z kasą. Taa i posiadasz najlepszą kartę dźwiękową i pytasz czy wymienić na coś “mocniejszego”? Ciekawe jaką masz k. graficzną :smiley: Tańsza od słuchawek? :lol:

Ta karta nie jest wcale taka super.

Za podobną kase/lub połowe mniejszą można mieć coś lepszego, a nazwa fatal1ty / pro gamer etc. są tylko po to by przyciągnąć więcej ludzi

http://www.allegro.pl/item467022799_aud … mport.html

Dokladnie tak ^ Nie sadze ze tak karta dziekowa jest jakas super swietna. Reszta kompa jest bajeczna ( nie chce sie chwalic choc czasami lubie przyszpanowac :smiley: ) Jesli Ci to cos da to dodam tylko , ze mam podkladke steelpada sx za 170 zeta i tez nie jestem z niej zbytnio zadowolony ( myszka g9 za 300 zl ^^) jak widzisz cena nie swiadczy o tym ze dany produkt bedzie super… Mysle zeby kupic x-fi champion series ale to juz wydatek okolo 800 zl jak sie nie myle… Troszke by mnie to szarpnelo po kieszeni ;/ Dobra to widze , ze ta karta od biedy pociagnie te sluchawki :))

aha i czy oplaca mi sie dokupowac drugiego radeona 4870 i walic teraz w crossfire ? w crysisie na 1650x1050 i wszystko high aa x 8 mam okolo 25-35 fpsow

czy lepiej dokupic jeszcze 4 giga ocz reaperow 1066 heatpipe ( czyli razem bedzie 8 giga :slight_smile: ) i przezucic sie z XP NA VISTE x64 ?

czy jeszcze inna opcja : dokupic drugi dysk RAPTORA x300 i walnac RAID0 ? ( tylko ze ten dysk po 900 zl teraz … o_0 )

Lepsze od wszystkich XFi są karty Asusa, nawet Xonar DX (ok 200zł) jest zdecydowanie bardziej wart uwagi niż XFi wszystkie oprócz Elite i Fatlaity może.

A przy Xonarze D2 /D2X wszystkie XFi wymiękają,

Czytalem wlasnie na pc.labie temat o kartach muzycznych 55 stron o_0 super wszystko opisane i jaki moral ? wszystko to to jedna wielka sciema . karta jedna od drugiej niczym sie nie rozni zbytnio moze poza cena i dodatkami typu pilot itp… te asusy napewno dobre ale ale to nic innego jaki x-fi moze troche tansze . do tego wydajnosc tych smiesznych x-ramow jest zalosna ! 0.9 klatki wiecej na sekunde w porownaniu do audigy o_0 i za to placilem 200 zl wiecej ? sciema sciema sciema. mam nadzieje ze te sluchawki za 6 pak mnie nie rozczaroja bo wypizdze ten caly sprzet przez okno!

jak masz dużo kasy to kup sobie dysk SSD

az tyle nie mam o_0