Słuchawki Steelseries siberia v2

Witam , mam okazje kupić owe słuchawki po naprawde dobrej cenie. Jako iż mikrofon posiadam stojący pojemnościowy ten w słuchawkach jest mi obojętny. Słuchawek będę używał do grania w gry komputerowe takie jak cs oraz do słuchania muzyki. Miał ktoś okazje ich używać? Nadają się do gier? Faktycznie przy ich użyciu jesteśmy w stanie usłyszeć wszystkie kroki? A może to zwykły badziew ? Dodam też że chodzi mi o wersje na jacka oraz usb.

Dziwna sprawa z tymi steelseriesami. Wiele osób wypowiada się o nich dobrze, wiele źle. Dwóch moich znajomych mieli właśnie te i jednemu dosłownie rozwaliły się po kilku miesiącach, ale z tego co wiem nie miał dla nich litości :slight_smile: Drugiemu po ok. roku zaczęły bardzo trzeszczeć i nie nadawały się do dalszego użytku (ten akurat je szanował) . Inny kolega miał myszke ze steelseries i zepsuła się po dosłownie 2 miesiącach, ale myszki to inna sprawa. Co do jakości dźwięku to jest niezła i mają ładny wygląd, ale wykonanie najwidoczniej średnie. Wersji na USB (w mojej opini) nie opłaca się kupować bo są dużo droższe. Lepiej za tą różnice kupić karte dźwiękową jeśli jej nie posiadasz. Polecam przejrzeć jeszcze inne fora które są poświęcone audio.  Można się wiele dowiedzieć.