Słuchawki szumią i piszczą kiedy podłączam mikrofon do komputera

Witam. Mam problem otóż kupiłem słuchawki Beyerdynamic Custom Game i mam podłączone je jackiem 6.3mm to interfejsu uphoria umc202hd. Wszystko działa cacy dopóki nie podłączę mikrofonu od tych słuchawek do wejścia jack 3.5mm do komputera. Wtedy w słuchawkach słychać szumy/piski i to samo słyszą moi znajomi na komunikatorze głosowym

Komputer podpięty do gniazdka z bolcem??
Więcej info tu:

Spróbuj przepiąć. Jak nie pomoże, to prawdopodobnie zakłócenia na poziomie interfejsu.

Nie bardzo rozumiem co próbujesz osiągnąć.
Słuchawki z mikrofonem są na 4-pinowym złączu jack. Ten kabel z mikrofonem próbujesz podpiąć samodzielnie do gniazda mikrofonowego w komputerze, a na dodatkowym kablu podłączasz słuchawki do umc202hd? To jakiś absurd. Kup sobie mikrofon na złączu XLR, bo chyba po to kupiłeś Behringera.
Mikrofon może robić przebicie w 2-pinowym gnieździe, skoro jest na 4-pinowym wtyku. Można to pewnie wyeliminować kupując przejściówkę z 4-pin do 2 x 2-pin, ale to jest bez sensu w twojej sytuacji.

Nie na dodatkowym kablu. Mikrofon jest jakby doczepiony na stale do jacka wchodzącego do słuchawek a z drugiej strony jest rozgałęzienie na 2 jacki jeden od sluchawek i jeden od mikrofonu. Na tego od sluchawek mam zalozona przejsciowke na 6.3mm i jest podlaczony do interfejsu. Mikrofonu nie mam gdzie indziej podpiac niz do komputera

Tak mam przedłużacz z bolcem

Wrzuć plik z tymi dźwiękami mikrofonu. Może da się ocenić, czy to jakiś sprzężenie czy zakłócenia.
Próbowałeś w ustawieniach mikrofonu włączyć wyciszanie szumów/redukcję zakłóceń, czy jak to się tam nazywało?

Dodam jeszcze ze te szumy/piski sa tylko wtedy, kiedy sluchawki sa podlaczone do interfejsu a mikrofon do PC a jak obie rzeczy sa podlaczone panelem przednim do kompa to nie ma zadnych zaklocen.

Może to jakiś problem z różnymi masami :thinking: słabo widzę możliwość rozwiązania tego problemu w sposób inny niż podpięcie słuchawek do jednego urządzenia tak jak producent przewidział.

Czyli jakas zewnetrzna karta dzwiekowa rozwiazalaby problem?

Pewnie tak skoro wpięcie do zintegrowanej też go rozwiązuje, ale lepsze byłoby kupienie mikrofonu do sprzętu który już posiadasz.