Słuchawki, Windows 7 32 bit, nie pobiera sterowników

Witam,

kupiłem słuchawki Gembird MHS-U-001, ze względu na zepsute gniazdo jack do mikrofonu. Tutaj narodził się problem: po podłączeniu do komputera Windows ma problem ze znalezieniem sterowników. Próbowałem szukac w google, jednak wydaje mi się, że to rzadki problem i nic nie znalazłem. Na stronie producenta sterowników nie znalazłem, jest tylko notka by podłączyć do komputera i same się pobiorą… Próbowałem aktualizować sterowniki karty dźwiękowej, jednak to nic nie dało. Macie może pomysł co mogę w tej sytuacji zrobić? Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam, Parszywy

Nie możesz podać więcej ?

System (bit), nazwa płyty głównej, nazwa karty dźwiękowej ?

Właściwie to jest laptop, Lenovo G570. Jak sprawdzam AIDA64 to nazwa płyty głownej: Lenovo 20079.

System to Windows 7 32 bit

Karta dźwiękowa Conexant Cx20590 @ Intel Cougar Point PCH - High Definition Audio Controller [b-3]    PCI - tez z AIDY, nie znam sie za bardzo na tym i nie wiem czy właściwe podałem

Zainstalowane sterowniki do płyty głównej Chipset oraz Service Pack 1?

W Menedżerze urządzeń nie ma żadnych żółtych wykrzykników lub znaków zapytania ?

Nie wiem o czym mówisz, więc raczej nie :slight_smile: jak już mówiłem za bardzo się nie znam

zółty wykrzyknik jest tylko przy C-Media USB Headphone Set - czyli przy sluchawkach (wykrywa je ale nie znajduje sterownikow, traktuje jako urzadzenie nieokreslone)

Service Pack 1 to aktualizacja systemu, robisz ja przez Windows Update ewentualnie sam możesz ją ściągnąć i zainstalować.

Z tego co mi się wydaje, nie szukasz sterowników do słuchawek, a karty dźwiękowej na usb, bo to co masz z wykrzyknikiem właśnie tym jest, czy się mylę ?

Jeżeli jednak nie, to musisz sczytać model z niej i pobrać odpowiednie sterowniki z tej strony:

Parszywy

Proszę zapoznać się z tematem i poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj, umieszczonego w prawym dolnym rogu swojego posta, następnie opcji Użyj pełnego edytora, znajdującej się pod edytowanym postem.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Windows Update mi nie zainstalował Service Packa, próbuje zrobić to ręcznie alę ciągle jakiś błąd/niepowodzenie

Czytałem o tych słuchawkach, że mają wbudowany chipset - to chyba dlatego wykrywa jako kartę dźwiękową

Na tą stronę trafiłem już wcześniej, jednak kompletnie nie wiem który z linków ściagnąć. Skąd odczytać model?

Windows 7 Sevice Pack1 32 bit:

http://download.microsoft.com/download/0/A/F/0AFB5316-3062-494A-AB78-7FB0D4461357/windows6.1-KB976932-X86.exe