Słuchawki wydają dziwny dzwięk

Witam mam nadzieje ze w dobrym dziale to napisalem.Ale mam problem dzis byl u mnie kolega i gralismy sobie w gre nagle w słuchawkach wraz z dzwiekiem slysze szum.Reset kompa nie pomogl bawilem sie ustawieniami i nic.DOdam ze jak puszcze muzyke albo mowie na team speaku to slychac mnie ale mowia mi ze mi buczy bo buczy .Czyli wszystko jest ok wiec problem chyba tkwi w ustawieniach.SA to sluchawki polaczone z mikrofonem kupilem je jakies 4 miesiace temu za 40 zł w sklepie komputerowym więc w miare dobre.No i nie wiem co mam robic denerwuje mnie to strasznie a kiedy podglaszam i przyciszam przyciskiem glonosc w prawym dolnym rogu ekranu i podlgaszam to buczenie rosnie przyciszam to maleje poradzccie mi co robic nie znam sie za dobrze na takich sprawach a bardzo mi na tym zalezy !!

Zaznacz gdzieś w opcjach karty dźwiękowej “do not monitor” lub “nie monitoruj” ewentualnie to samo masz w regulacji głośności po zaznaczeniu “opcje->sterowniki zaawansowane” potem “właściwości” i “nagrywanie” pod opcją mikrofon\microphone.

za tę cenę są to raczej podstawowe słuchawki.

Jeszcze opcja start->panel sterowania-> dźwięk ->Nagrywanie -> zaznacz mikrofon kliknij właściwości -> zakładka nasłuchiwanie jeśli masz ptaszka przy “Nasłuchuj tego urządzenia” odznacz to sprawi to że sam siebie i buczenia nie będziesz słyszał przez co zredukujesz możliwość powstawania sprzężeń zwrotnych.

A z klawiaturą co ?

niestety nie mam takiej opcji jak opcje a pozniej zaawansowane nie podswietla mi sie to nie moge kliknac a Reins mogłbys mi wytlumaczyc bardziej gdzie to jest? bo nie mma w panelu sterownia takiego czegos jak dzwiek opisz mi dokladniej ja sie nie znam na takich rzeczach a prosze cie o pomoc

pierwsze co to jaki system operacyjny.

Windows Xp Home Edition

to wejdz w mikser jak masz zaznaczone odtwarzanie pod mikrofonem kliknij wycisz, przejdź do opcji nagrywani i pod mikrofonem zaznacz ptaszka wybierz, przy takim ustawieniu rozmówcy bedą cie słyszeć ty sam siebie w głośnikach nie powinieneś słyszeć.

problem buczenia nie znika…

Używaj polskich znaków, opcja EDYTUJ i popraw posty.JNJN