Słuchawki z allegro fake czy oryginał?


(Okuń) #1

Hej mam pytanie czy to oryginalne słuchawki czy fake?


(Radek68) #2

No a skąd my mamy to wiedzieć, hm?


(Okuń) #3

No niewiem, może ktoś kupił te słuchawki od tego sprzedawcy i wie ,albo się zna. XD


(Blacklord) #4

Szklana kula mówi mi

zobacz w komenty i sam oceń ryzyko.


(januszek) #5

To są dwa w jednym? Bo w tytule aukcji użyte są nazwy dwóch modeli słuchawek:


(LORDEK) #6

Średnia rynkowa cena to ok 200 zł - kosztowały ok 350, ale na rynku jest już wersja V2 za 280. To jest RAZER. Drogie cholerstwo, więc nie wierzę, że ktoś sprzedaje to za 100 zł. Raczej to tania podróba z chin. Opis aukcji niemal nie działa, brak zdjęć, panel nie opłacony. I taka złota zasada. Jak w aukcji ktoś wspomina, że nie wysyła z chin, mając przy tym takie olbrzymie zapasy jak tutaj to znaczy, że może mieć u siebie trochę egzemplarzy by realizować wysyłki na bieżąco, ale co chwila domawia nowe z Chin jak zapas się kończy by na Twojej kopercie nie było “China Post”.

Btw. RAZER… serio? Firma, która kosi ogromną kasę za samo logo, do którego konsument dopłaca ogromne kwoty. Jeżeli nie szkoda Ci kasy na bycie w elicie to kupuj, Twoja kasa, ale jak widzę jej nie masz, bo szukasz jak najtaniej. Za 100 zł dostaniesz słuchawki inny, nieelitarnych firm grających równie dobrze. Zresztą to są pchełki. Tutaj ogranicza producentów rozmiar i wspaniałej jakości nie uzyskasz…


#7

Tyle mniej więcej kosztują oryginały z USA: https://www.ebay.com/sch/i.html?_odkw=razer+kraken&_osacat=0&_from=R40&_trksid=p2045573.m570.l1313.TR11.TRC2.A0.H0.Xrazer+HAMMERHEAD+.TRS1&_nkw=razer+HAMMERHEAD+&_sacat=0 - więc nie widzę problemu… Gość w nazwie firmy ma “USA-Deal4You” - może ściąga z Hameryki albo Chin :wink:


(LORDEK) #8

Unikam kupowania elektroniki na allegro i innych podobnych sklepów, a w szczególności peryferiów takich jak słuchawki, bo różne rzeczy tam trafiają. Sprawdziłem cenę rynkową i te 118 wygląda za tanio.