Słuchawki z MIC do 150 zł

Witam. Szukam słuchawek (z albo bez MIC zaraz wyjaśnię o co chodzi). Myślałem o 2 firmach:

Sennheiser (ale nie wiem czy oni produkują z MIC) albo Kossa. Wykorzystywane głównie do słuchania muzyki oraz gry (Counter Strike, Enemy Territory i inne shootery). Sprawa ma się następująco:

dobrze żeby słuchawki posiadały micro. Dlaczego? Już wyjaśniam. Robiłem próbę micro w counterze (laptop Asus z wersji V57) i niestety nie było mnie słychać, dopiero nachylenie się nad micro i wręcz wrzeszczenie do niego dawało dobry rezultat. Jest jeszcze 3 możliwość, ale dla mnie to totalne przegięcie. Posiadam sprawne micro, a więc mógłbym je podłączyć. Problem tkwi w tym, gdzie je położyć. A więc czekam na jakieś porady. Najlepszym rozwiązaniem wg. mnie byłby zakup słuchawek z micro. Może ktoś ma inny pomysł? Proszę o pomoc i z góry dziękuję.

Ps. Senheisery to chyba wyjdą HD202, jak patrzyłem cenowo na allegro. Słyszałem również, że słuchawki Koss’a są bardzo dobre.

Kolego a nie lepiej kupić tanie zwykłe słuchawki z mikrofonem, tak samo będą działać jak te za 150 zł :slight_smile:

Jak też do muzyki to nie słuchawki z mikrofonem i nie komputerowe :slight_smile:

To jesteś w dużym błędzie. Miałem doskonałe porównanie. Słuchawki speed connecta za 70 zł i słuchawki a’la Biedronka za 15 zł. Oczywiście słuchawki speed connecta były o wiele lepsze od tych zwykłych. Tylko teraz mam problem. Jakie słuchawki i czy z mikrofonem czy bez. A słyszałeś o: SPRZĘT DLA GRACZY?? Dlatego pytam. No i moje 1 pytanie z tegoż linku upatrzyłem creative Fatal1ty Headset. Być może ktoś je miał i wie jak się sprawują?

Kolego mam na dzieje ze porównywałeś słuchawki komputerowe ?:). Jak do gry to przydaje się mikrofon, ale do muzyki to słuchawki bez mikrofonu i nie komputerowe :). Ja mam firmy KOSS tam jest brzmienie… Ale do kompa to się nie nadają :slight_smile: i słusznie bo to są słuchawki nie komputerowe:).

Sennheiser pc 151 http://allegro.pl/item1134708900.html

Sam tu zamówiłem

Słuchawki maja służyć do gry i słuchania muzy NA KOMPIE przepraszam, myślałem, że domyślisz się. Bardziej zależy mi na czystym dźwięku i wyraźnym. Jak będę chciał posłuchać sobie muzyki to podepnę głośniki Creative 5.1, które posiadam. Chodzi mi o to, aby przy grze, czy nawet przeglądaniu stron puścić sobie muzykę. MUFCFAN potrzebuję słuchawki do komputera, lepiej? Co będę z nimi robił moja sprawa xD. No już nie umiem inaczej wytłumaczyć. Głównie mają służyć do gry, czasami posłucham w nich muzyki przy jakimś MMOrpg-u. Jak to nie wystarczy to pytajcie jeszcze, sprecyzuje moje wymagania. Drążę temat dalej, jak te słuchawki Creative Fatal1ty? A te Sennheisery majkela?

Majkel posiadasz je już, czy tylko kupiłeś, czy możesz mi powiedzieć jak się sprawują?

Hmm ten link z allegro majkel bardzo ciekawy i chyba wybiorę Sennheisera. Dziękuję za pomoc i pozdrawiam !

kolego słuchawkach komputerowych chcesz uzyskać czysty dźwięk i wyraźny gratulacje. A od kiedy się słucha muzyki 5.1:)

Rób jak uważasz ja tylko mówię jak jest :slight_smile:

MUFCFAN przeczytaj dokładnie mój post i powiedz, gdzie napisałem, że słucham muzykę 5.1.

Specjalnie dla ciebie dam tutaj całe zdanie:

Napisałem, że słucham muzyki 5.1? MUFCFAN nie będę wdawał się z tobą w dyskusje, bo nie mają sensu. Prosiłem o podanie nazw/ linków słuchawek, na których sobie pogram i CZASAMI POSŁUCHAM MUZYKI. Według ciebie powinienem kupić i do muzyki i do gry tak ? No sorry, ale mnie na takie luksusy nie stać. A ty niestety Offtopujesz. Chcesz coś wnieść do tematu- zaproponuj jak majkel jakieś dobre.

Mam świadomość, że są Sennheisery za 1500 zł i w nich zapewne uzyskałbym “czysty” dźwięk. A gratulacje składam również tobie za czytanie ze zrozumieniem.

Napiszę jeszcze raz choćby i dla MUFCFAN potrzebuje słuchawek, które za przeproszeniem nie rozwalą się po kilku miesiącach, chciałbym uzyskać dość dobry dźwięk w grach jak i trochę posłuchać muzyki. Uffff, ile razy będę powtarzał- nie wiem.

Chyba temat wyczerpany, na razie jestem za Sennheiser pc 151. Ktoś może mi coś powiedzieć o nich?

Jeszcze nie posiadam tych słuchawek, prawdopodobnie w środę będę mógł coś o nich powiedzieć

również zastanawiałem się na Creative Fatal1ty HS-800 ale jak zobaczyłem ta aukcje to od razu zmieniłem decyzje

zwłaszcza ze te Sennheiser-y kosztują na rynku ok 200zł

No właśnie wiem, ale martwię się, czy one nie są czasem lewe. Koleś trochę mało aukcji miał- 80 komentarzy. Wiem, że pozytywne wszystkie, ale coś mi tu nie pasuje. Nagle taki miłosierny samarytanin? Bo jest przedstawicielem handlowym sennheisera, hmm dla mnie dziwne. Zobaczymy, ale dzięki wielkie za linka. Zamówię sobie te sennheisery- zobaczymy.

No za gościem stoją zdjęcia z oryginalnymi pudełkami.

Jestem posiadaczem Creative Fatal1ty i jestem z nich bardzo zadowolony!

Miałem podobne problemy do Twoich, mianowicie rozmawiając przez Skype/TeamSpeak nie było mnie dobrze słychać.

Szukałem słuchawek z dobrym dźwiękiem oraz mikrofonem i natrafiłem na Fatal1ty.

Przed zakupem przeczytałem mnóstwo opinii i recenzji, wszystkie były pozytywne.

Zdecydowałem się na zakup słuchawek razem z gwarancją.

Na początku, po dłuższym czasie spędzonym przy komputerze trochę bolały mnie uszy,

lecz po jakimś tygodniu słuchawki się wyrobiły i teraz są naprawdę bardzo wygodne.

Dźwięk jest czysty a mikrofon bardzo dodrze się sprawuje. Do tego odłączany mikrofon jest wielkim plusem,

ponieważ gdy pracuje na przeglądarce nie jest mi on potrzebny i mi nie przeszkadza.

Jeśli chodzi o wytrzymałość słuchawek myślę że nie można im nic zarzucić

bo kilkakrotnie spadły mi na ziemie a jedyne ślady zużycia to lekko zdrapany napis na włączniku.

Prawdopodobnie będzie wszystko ok bo koleś który kupił na tej aukcji wystawił pozytywny komentarz.

Również natrafiłem na post kolesia który mówił ze jego brat kupił na poprzedniej aukcji i tez wszystko jest ok i polecał te słuchawki.

Pracując w takiej firmie na takim stanowisku ma je pewnie za połowę tej ceny.

Wszystko się okaże dopiero gdy będę miał na uszach te słuchawki :smiley: .

Dodane 20.07.2010 (Wt) 14:15

Dziś dostałem te słuchawki i jestem mega zadowolony

czysty dźwięk i mocny bass. polecam

jak ktoś ma jakieś pytania to pytajcie.