Słuchawki z mikro do 200 zł. Mocny kabel oraz jakość dźwięku

Witam,

Z racji tego, że KOLEJNE słuchawki jakie miałem po 1,5 roku postanowiły, że przerwą sobie kabel, poszukuję nowych :wink:

Czy da radę do 200 zł kupić słuchawki z mikrofonem lub bez (mam też zalmanowski na kablu), z regulatorem, dobrej jakości a w dodatku bezprzewodowe?

Męczy mnie to ciągłe urywanie/ukręcanie się kabelków. żeby to jeszcze były słuchawki, które nosze na zewnątrz… A to są takie które leżą przy kompie i są zakładane w razie potrzeby.

Posiadam senki HD 203 do muzyki, jednak do grania i gadania przydają się takie choćby z regulacją. Na szmelc nie będę kasy wydawał, stąd granica 200 zł.

PS. Lutować już lutowałem no ale ileż można.

Ja bym Ci proponował http://www.skapiec.pl/site/cat/49/comp/147484 opinie

lub http://www.skapiec.pl/site/cat/49/comp/1620199 opinie

proponuje dobra kartę dźwiękowa za 100 zl sennheiser hd 201 za 70 i mikro za 15 zl lub inny produkt sennheiser ponieważ ta firma skupia się tylko na sprzęcie audio … steelseries jest przereklamowany

Zgadzam się, że steel jest przereklamowany, mogą nie wytrzymać nawet 1,5 roku:/

Z bezprzewodówek te są całkiem fajne --> http://www.audioking.pl/p710,creative-l … odowe.html

Regulator masz na nauszniku i git i do tego zapodałbym przypinany Zalman Mic1 --> http://www.zalmanshop.pl/p8,mikrofon-za … -mic1.html

Ja posiadam Creative Aurvana Live http://www.ceneo.pl/8568053 już ponad 2 lata. Chociaż kabel wydaje się cienki to muszę przyznać, że jest wytrzymały. Moje słuchawki wszędzie ze mną podróżują, kabel był wiele razy zwijany i rozwijany, często zdarzało mi się szarpnąć za kabel obracając głowę, - mimo to, nadal nie słychać żadnych oznak padającego kabla. Jakość dźwięku jest na bardzo wysokim poziomie. Z wad to niestety, ale kabel jest krótki - tylko 1,5 metra (do laptopa w sam raz, to stacjonarnego przyda się dobrej jakości przedłużka - dołączona w opakowaniu to śmiech na sali), a same słuchawki słabo izolują dźwięki otoczenia. No i niestety, nie posiadają mikrofonu - trzeba by było dokupić oddzielny.

Ze słuchawek, które padły z innego powodu niż kabel, przypominam sobie jeszcze jakieś niedrogie Logitechy, właśnie z mikrofonem i regulacją (właściwie to nie padły, nadal działają, tylko gąbka się wytarła i noszenie ich teraz to męczarnia dla uszu). Ogólnie myślę, że takie firmy jak Creative, Sennheiser, Logitech nie powinny mieć problemu z łamliwymi kablami. Osobiście bezprzewodowych nie polecam, ale co kto lubi (mnie odstrasza perspektywa pamiętania, że trzeba je ładować, a dość często przez zawarte akumulatorki, takie słuchawki są zbyt ciężkie).