Słuchawki z mikrofonem do 50zł

Witam

 

Potrzebuje pomocy w doborze słuchawek z mikrofonem do 50zł. Wiem że w tej cenie będzie to budżetowy model i dzwiękowego szału się nie spodziewam :D, ale nie chcę wydawać teraz większej kwoty.  Za jakiś czas mam w planach zakup innego modelu i inwestowanie w coś lepszego na tą chwilę mija się z celem. Chciałbym by były to słuchwaki nauszne (czyli takie co zakrywają całe ucho). Co polecicie kupić, by nie rozpadło się szybko i oferowało dobrą jakość (oczywiście jak na tą półke cenową)?

Również witam użytkowników

(nie było opcji gość)

 

Jak do 50zł to może esperanza. Znalazłem nawet nagranie:

 

 


 

Mikrofon - od słuchawek podłączony do laptopa zbiera niesamowicie duże zakłócenia i trzaski ale to chyba problem laptopa/oprogramowania/systemu do poprawienia ;]

 

Słuchawki - w porównaniu do wersji hip hop bez mikrofonu są nieco cichsze i mają mniej “basu”  (testowane na Realtek ALC888 i hp 4540s 3/4 wzmocnienia w “equalizer” w porównaniu do 1/2 hip hop)

 

Na podstawie

 

Budowa solidniejsza niż wersja hip hop - “nauszniki” są zintegrowane z pałąkiem ale wytrzymają chyba wiele drzemek* :mrgreen: (hip hop też wytrzymały ale w końcu jedna słuchawka wymagała dokręcenia - odpadła, aktualnie przecięty kabel)

 

*gąbki będą się spłaszczać

 

wada/zaleta połączenia słuchawek z pałąkiem umożliwia pozycje oprócz “zamkniętej”,mogą lekko opadać słuchawki od górnej części ucha = lepsza wentylacja ucho później się spoci ;F

 

 

kilka zdjęć(bez korekty  :|  “świetlówka”, WB - Auto)  nowszej wersji: inne wtyczki i krótszy kabel (pałąk mikrofonu można dowolnie wykręcać)

4ad391299118044.jpg

 

a94c78299118058.jpg

 

7e1858299118150.jpg

 

9bf39c299118172.jpg

Zmartwiłeś mnie tym mikrofonem, bo mnie zależy właśnie by zbierał jak najmniej zakłóceń. Jakieś inne propozycje? :slight_smile:

może http://dlagracza.com/sluchawki/917-natec-genesis-h11.html

 

ale pamiętaj nie oczekuj ani od tych ani innych słuchawek zbyt wiele w tym budżecie

 

TEn sam importowany model bez mikrofonu, Genesis + 100 % marży za mikrofon,

 

http://www.skapiec.pl/site/cat/49/comp/9014073#gallery

 

 

Może to były tylko fanaberie laptopa ? Spróbowałem słuchawki podłączyć pod stacjonarny komputer.

 

 

Zwykle używam innej konfiguracji ; ) małą słuchawkę z kilkoma rozgałęzieniami.

0ffc60299353910.jpg

 

407013299353926.jpg

 

23f623299353932.jpg

 

 

I niestety zakłócenia są przy realtek :

 

 

Może zostawię sam komplet i zminimalizuje zakłócenia ?

9721c9299353918.jpg

 

 

Sprawdziłem stary słabszy mikrofon nie przeznaczony do komputerów ( z srebrną przejściówką) i podłączyłem resztę rozgałęzień.

981c2a299353941.jpg

 

Wszystkie próbki (zip) / Katalog

 

 

Chyba na zewnętrznej karcie dźwiękowej byłoby lepiej. :wink:

 

Może to przez Windows 8 ?  Kiedyś wrócę przy okazji pod Linuksem. Nagrywane przez Audacity eksport do m4a(AAC) w ustawieniu “500”

 

 

Nie wiem, może to tylko komplikacje przy mojej konfiguracji.

 

Spróbuj ?  najtańszego mikrofonu / (pożycz od kogoś do sprawdzenia) i zwykłych małych słuchawek(może masz jakieś na jack + ew przedłużacz) zamkniesz się w mniejszej kwocie jeżeli potem chcesz coś lepszego kupić.

Co prawda nie obejmują całego ucha, tylko przykrywają (jak pisałeś), ale jedyne z mikrofonem w kwocie <50 zł które mógłbym polecić to Logitech PC860. Głeboki bass pożegnaj, ale są lekkie, obustronne i będą dłuuuugo leżeć w szufladzie jako backup, a mikrofon doceniają mói rozmówcy na skype edit: rozmowach voip i teamspeak już od 5 lat (mam model mono, z jedną słuchawką, do pracy). Słaby punkt: jak ktoś lubi się bawić pilotem na  kablu, to bywają awaryjne.