Słuchawki z mikrofonem do nagrań

Dzień dobry.

Mam zamiar kupić słuchawki nauszne do nagrań na YT, czyli najistotniejsze to bardzo dobrej jakości mikrofon. Zależy mi również na wygodzie w użytkowaniu, jakości dźwięku, wytrzymałości i czego tam można jeszcze sobie życzyć. mogą być bezprzewodowe i przewodowe.

budżet do 400 zł.

Mam swoje 3 propozycje. Nie musicie wybierać między nimi. Jak znacie lepsze to piszcie, tak na prawdę wolałbym inne opcje.

Razer Carcharias

LOGITECH G35

Platonics Gamecom 780

G35 mają dobrą opinie i widziałem że kilku youtuberów używa tych słuchawek, co oznacza że muszą być nie najgorsze.

ref

@guucio

To że Logitech zapłacił youtuberom za reklamę, nie zmienia faktu że G35 to badziewia, a ich mikrofon jeszcze bardziej. Pomijając że większość youtuberów (z RockAlone na czele) nie ma nawet podstawowej wiedzy o dźwięku i wali tekstami typu “karta dźwiękowa z wyjściem usb”.

@autor

Odpuść sobie wszystkie te headsety.

Jak chcesz nagrywać kup porządny mikrofon + słuchawki.

Najtańszy przyzwoity mikrofon to Behringer C-1U, musisz do niego dokupić statyw i dobrze jakbyś miał coś na podobieństwo pop-filtra (poszukaj sobie w google, można takie coś choćby z kawałka rajstop zrobić) - ma wbudowany interfejs, więc jest na usb.

Do tego Superluxy HD681B/681 - zależnie od tego, jakiej muzyki słuchasz, te pierwsze sprawdzą się lepiej w dróbstepie, electro itd. a te drugie w rocku, metalu, ambiencie itd. WIdać że te drugie są bardziej neutralne, a te pierwsze mają więcej niższych częstotliwości.

Mógłbyś kiedyś dokupić do nich kartę dźwiękową lepszą, np. Audiotrak Maya U5, FiiO E10, bo na integrze nie rozwiną w pełni skrzydeł, aczkolwiek zagrają przyzwoicie.