Słuchawki z usb-c pod komputer

Witam. Czy istnieje możliwość podłączenia słuchawek usb-c pod komputer? Niestety wejścia usb c na płycie głównej nie mam i tutaj przychodzę z pytaniem czy istnieje jakaś możliwość podłączenia owych słuchawek nawet przez jakikolwiek adapter? Z góry dziękuje za pomoc.

A sterowniki pod system którego używasz są?

Jakie sterowniki masz na myśli? Płyta to MSI H61MP21 B3.

Sterowniki do słuchawek.

Mam zainstalowane to co potrzebne czyli audio, chipset, sata, vga, lan itp

Przeczytaj jeszcze raz mojego poprzedniego posta. Czy te słuchawki w ogóle są obsługiwane przez Windowsa?

To Ty przeczytaj mój pierwszy post. Poszukuję adaptera przez który byłaby możliwość podłączenia słuchawek do komputera; Niestety wejścia usb c na płycie głównej nie mam i tutaj przychodzę z pytaniem czy istnieje jakaś możliwość podłączenia owych słuchawek nawet przez jakikolwiek adapter?

Teraz kumam. Ty nie pytasz o to, czy będą działały, tylko czy da się podłączyć. Tak, kup jakikolwiek adapter z normalnego USB na USB C i podłącz.

Szukałem od samego początku takiej przejściówki z jacka na usb c ale takowej nie mogę znaleźć. Teraz widzę, że jest w miarę dużo tych z usb a na usb c co mnie zadowala to fakt aczkolwiek wszędzie w opisie pisze, że te adaptery służą do przesyłania danych i tu pytanie czy faktycznie dźwięk mimo wszystko będzie działać?

Napiszę to ostatni raz, bo zaczyna to się robić nudne - będzie działać, pod warunkiem, że będziesz miał sterowniki pod Windowsa dla tych słuchawek.

bez sterowników nie będzie działać? Są to słuchawki od htc u11 mianowicie słuchawki to htc usonic.