Słuchawki za 100-130zł nauszne do mp3

Planowany był zakup AKG 412 P, ale jak przyszło co do czego, to w sklepach albo nie mieli, albo cena skoczyła do 150zł, a to już za dużo. Sennheiser PX100 od razu za drogi, Koss Porta Pro wyglądowo nie pasuje, podobnie AKG 414 brzydkie (do tego te gąbki wystające, a nie jak we wcześniej przytoczonych modelach płaskie - sprawdzone, mniej wygodne). Czy znacie jeszcze jakieś porządne słuchawki tego typu w tym przedziale cenowym? Będą one grały z Sansą Fuze.

a takie mogą być ? czy też paskudne…:

http://allegro.pl/item590699166_promocj … w_box.html

Byłyby super (chociaż osobiście za tymi gąbkami nie przepadam), ale akurat Ponczek_import nie ma zazwyczaj oryginalnych słuchawek, szczególnie, gdy normalnie te słuchawki chodzą po 200zł. Nie wierzę, że inne sklepy nakładają taką marże, albo Ponczek_import ma jakiś specjalny kanał z którego czerpie oryginalne, ale tanie słuchawki.

A co powiesz na Sennheiser HD202? Ja osobiście jestem z brzmienia Sennheisera bardzo zadowolona.

Wszystko git, ale nie są to słuchawki o jakich myślę. Bardziej się one nadają do domu (komputer) niż na zewnątrz (mp3). Co do jakości dźwięku to wiem że jak na tę cenę to jest wysoka.

Dodane 12.05.2009 (Wt) 23:33

Ostatecznie kupione AKG 414, z bliska i po czasie robią lepsze wrażenie, dźwięk bez zastrzeżeń.