Słuchawki za ok. 50zł

Poszukuję słuchawek za ok. 50zł zakrywających całe uszy. Mają służyć do grania i oglądania filmów. Mikrofon zbędny. Obecnie mam jakieś pięcioletnie posklejane i rozpadające się Philips’y HP250. Myślałem nad TYMI albo TYMI. Które lepsze, a może jeszcze inne?

W zasadzie te co podałeś to prawie ten sam model ;]

Są oparte na tych samych głośnikach także grają identycznie różnią się zdajsię jedynie tym że te droższe mają 6metrowy kabel i regulacje głośności na nim czyli do kompa nieprzydatne bajery ;] chyba ze filmy oglądasz siadając jakoś daleko od kompa ;] Ogólnie 50zl to mało jak na słuchawki ;] ale w tej cenie te philipsy będą całkiem ok.

edit:

znalazłem jeszcze takie soniaki: http://allegro.pl/item502765199_sony_md … d_100.html które według opisu mają lepszy zakres częstotliwości choć pewno i tak na jedno wychodzi ale wyglądają według mnie dużo lepiej niż te philipsy ;]

Hm, moje obecne szumią nawet przy dosyć małych głośnościach. Chcesz powiedzieć że na nowych będzie to samo?

Nie chodziło mi o tych twoich starych tylko o porównanie tych dwóch co chcesz kupić ;]

A szum może być spowodowany w komputerze przez słaba kartę dzwiękową… osobiście minimum aby dało się słuchać to choćby stary sb live ;]

Mam Sound Blaster Audigy SE, więc chyba nie tu leży problem.

viewtopic.php?f=19&t=276710 - coś powinieneś znaleźć dla siebie

Poza tym możesz zapytać na forum mp3store, tam jest trochę więcej ludzi, którzy słuchali więcej słuchawek niż my. :slight_smile:

I w 50zł z jakimiś porządniejszymi słuchawkami się nie zmieścisz, myślę, że dokładając 20-30zł dałoby się coś sensowniejszego kupić.

A szumienie najlepiej sprawdzić innymi słuchawkami, sprawdź czy na jakichś porządnych słuchawkach też ono występuje, bo jeżeli masz osobną kartę, to raczej nie jej wina…