Słuchawki zakrywające całe ucho z wymiennym kablem(~400zł)

Witam,

Zauważyłem, że jest wiele tematów dotyczących zakupu słuchawek. Jednak mnie interesują słuchawki o kryteriach, których chyba nikt nie poruszał w ostatnim czasie;) Mianowicie prosiłbym o polecenie słuchawek:

  • do około ~400zł

  • dużych zewnętrznych(nauszne, nie dokanałowych) zakrywających całe ucho

  • z wymiennym kablem

Prosiłbym o linki do konkretnych ofert. Słuchawki mają być na prezent i moim podstawowym kryterium jest możliwość zakupienia dodatkowych kabli do tych słuchawek. Niestety osoba dla której ma to być prezent dosyć szybko uszkadza kabel przy wtyczce.

Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam,

Bourbon_Kid

Kiedyś miałem okazję obcować ze słuchawkami Shure SRH 440, grały wyśmienicie. W tym sklepie najtaniej za 349 zł.

Z tego co wiem jeszcze Sennheiser HD 485 mają wymienny kabel, ale nie znalazłem konkretnej oferty.

Dzięki za odpowiedź. Niestety jakoś nie kojarzę kompletnie firmy Shure(pewnie to przez moją ignorancje i brak znajomości w temacie sprzętu audio). Ja zastanawiałem się właśnie nad sennheiser albo akg. Prosiłbym o jakieś inne oferty.

Dodane 15.12.2012 (So) 10:43

Dzięki za odpowiedź. Niestety jakoś nie kojarzę kompletnie firmy Shure(pewnie to przez moją ignorancje i brak znajomości w temacie sprzętu audio). Ja zastanawiałem się właśnie nad sennheiser albo akg. Prosiłbym o jakieś inne oferty.

Również w tej cenie polecę słuchawki Shure SRH 440 , bardzo dobry wybór, wątpię czy uda ci się znaleźć coś lepszego :slight_smile:

Jeśli juz 2 osoby polecają te same słuchawki to moim zdaniem nie ma na co czekać :slight_smile:

Dzięki wszystkim za rady. Poczytam jeszcze recenzje na temat tych słuchawek i pochwalę się jaka decyzja zapadła :wink: