Słuchawki zamknięte, wybór


(Ingramkalina) #1

Witam,

Ostatnio kupiłem sobie SENNHEISER 201HD ale chyba jestem zbyt wymagający. Słuchawki ogólnie fajne wszystko mają ale bez equalizera to do muzyki elektronicznej się nie nadają.

Szukam słuchawek zamkniętych z dźwiękiem przestrzennym i z basem żebym nie musiał się bawić equalizerem bo to nie zawsze jest możliwe. Słuchawki będą do muzyki typu rock bardzo szeroko pojętej i do electro & house oraz dubstep też szeroko pojęty. Proszę o wasze opinie i bardzo bo jadę na wycieczkę 2 tygodniową i nie wiem czy sobie poradzę bez muzyki :slight_smile: Poza tym ten SENNHEISER 201 HD połamał mi się przy zwykłym użytkowaniu i składam je do reklamacji. Jakby kto pytał o te słuchawki grają czyściutko ale ja jestem audiofilem i mi nie wystarczają duży plus tych słuchawek to cena. Słuchawki proszę tak do 180 zł ale więcej tak o dychę jeszcze się uciągnie. Jak podajecie model słuchawek proszę też o wasze opinie.

myślałem o tych

http://www.aplauzaudio.pl/glowna/index. ... l=HD%20205

są chyba za 180 zł.

Z góry thx


(XMan) #2

Ja - no ale dokładnie co ?

System bit. nazwa płyty głównej, dokładna nazwa karty dźwiękowej :?:


(Ingramkalina) #3

System to win 7 32 bit ale ja chce je do tabletu telefonu i komputera mogą grać cicho tak jak te 201 hd ale żeby wszystko były tak jak opisałem i bez mikrofonu i z długim kablem 2 metry to minimum naprawdę to dla mnie mało.


(Baniaque) #4

Ciężko w tych czasach kupić nie tylko dobre słuchawki do muzyki elektronicznej, ale problem jest także z kolumnami :confused: Kolumny skończyłem testować w studio odsłuchowym na modelu Cantona w cenie 14 tysięcy za komplet i niestety było słabooo. Słuchawki niestety też ciężko dostać o takiej charakterystyce. Senki są za płaskie, niezależnie od modelu. Kwota 180 pln to też za mało. Dubstep najlepiej brzmi na słuchawkach QPAD QH-85 (z tych co testowałem), ale one są otwarte. Jest model bliźniaczy QH-90 z zamkniętymi muszlami, ale przez to będa trochę słabsze tony wysokie w stosunku do modelu 85. Zainteresuj się także słuchawkami Beyerdynamic, Niemcy wiedzą jak robić słuchawki do elektroniki, zresztą słuchawki QPAD opracowane były właśnie przez nich, bo te dwie firmy współpracują na tym polu.


(Ingramkalina) #5

Te słuchawki są fajne :slight_smile:

http://www.skapiec.pl/site/cat/49/comp/ … techniczne

ale za krótki kabel

Dodane 23.05.2013 (Cz) 15:12

Dobra zmniejszmy wymagania do muzyki elektronicznej. Czyli głównie muzyka elektroniczna i muzyka z dużym basem i dubstep.

Pomocy nie długo wyjeżdżam :slight_smile:

Dodane 23.05.2013 (Cz) 15:17

Myślę też na tymi

http://www.djshop.pl/k10,sluchawki/i649 … d-203.html

Pomóżcie

Dodane 27.05.2013 (Pn) 22:37

“Dziękuje, że mi pomagacie naprawdę nigdy nikt na tym forum się tak dla mnie nie starał.”


(7supersonic) #6

xixardas ,

http://allegro.pl/sprzedam-sluchawki-se … 03345.html

polecam, świetny bass czyste brzmienie, słuchawki nowe, sprzedaje taniej niż w sklepach


(Ingramkalina) #7

wracając do tematu tylko zmienię kryteria szukam kolejnych słuchawek tylko teraz do dnb i dubstepu dam max za nie jakieś 300 zł. Podawajcie jakieś propozycje poza mdr-xb500 i 700 ponieważ nie mogę znaleść nowych a używanych boje się kupić. Słuchawki tak jak w temacie zamknięte.