Słuchawki

Jakie słuchawki do 200 zł mógłbym kupić? Przewodowe, długość kabla z 3 metry najlepiej

a i oczywiście nauszne

Wszystkie twoje wymagania spełnią te słuchawki. Warunek jest jeden. Musisz dołożyć dodatkową stówkę ale warto:

ISK HD9999 czarny - Słuchawki przewodowe - Sklep komputerowy - x-kom.pl (x-kom.pl)

W tym budżecie te słuchawki nie mają sobie równych.

A może jednak coś za 200?

Ktoś już w innym poście je linkował, ale wtedy nie dopatrzyłem, że są na złączu symetrycznym. Miły dodatek i coś niespotykanego w takim budżecie.

Mam i serio polecam, dobry stosunek ceny do jakości.

Może Superlux HD330, jakiś czas temu bratu poleciłem, kupił i jest zadowolony. Jednak w cenie do 200zł musisz mieć świadomość, że kabla 3m raczej nie uświadczysz, więc będziesz musiał dokupić przedłużacz jack. W ISK kabel też nie ma chyba 3m, ale jest odczepiany więc możesz sobie zamówić (lub zrobić) kabel o odpowiedniej długości. Ogólnie odczepiany kabel jest w mojej opinii bardzo dużą zaletą.

A i Superluxy w porównaniu do ISK, a tym bardziej do AKG wyglądają na tanie niestety. Wyglądają, co nie znaczy, że są gorsze. Być może doczepiłbym się co do wykończenia samego kabla przy słuchawkach, a i same słuchawki sprawiają wrażenie delikatniejszych niż ISK czy AKG. No ale ISK i AKG są 2 razy droższe więc nie ma co się dziwić.

Jeśli chcesz jeszcze jakieś inne propozycje to poszukaj czegoś na tej liście: https://www.audiofanatyk.pl/polecane-sluchawki-nauszne-muzyczne-i-dla-graczy/

Jakiś czas temu do moich słuchawek zamówiłem 5 metrowy kabel, i mogę go wykorzystać :slight_smile:

Mój kolega ma słuchawki z kablem 5 metrów chyba, nie pamiętam, i może sobie regulować jego długość. Ale to już arctisy pro więc ;/

Mam takie. Chwalę i polecam:
Słuchawki Genesis Radon 720: https://allegro.pl/oferta/sluchawki-genesis-radon-720-virtual-7-1-mikrofon-9501051896

No w sumie, zobaczy się, za tydzień będę miał pieniądze :slight_smile:

A te słuchawki mają odpinany przewód w tym przypadku usb?

Nie. Kabel (usb) jest na stałe.

Dzięki za wszystkie propozycje,

lecz kupię jednak arctisy 3 za 300 zł
Nie chodzi o to że odrzucam na start te Genesisy czy ISK HD9999 ale po prostu najbardziej podobają mi się arctisy

jakbym kierował się tylko wyglądem to też bym je wybrał. :+1:
Wolę jednak doznania muzyczne. Jak mam słuchawki na uszach to i tak ich nie widzę. Więc wolę lepszej jakości dźwięk niż ich wygląd. :slight_smile:

Mi zależy na wyglądzie więc wiesz :slight_smile: