Smarfon z Windows Phone

Czyli o funkcję dzwonienia i pisanie SMSów mogę być spokojny?

A jakbym chciał na przykład wrzucić na pokład betę Windows Mobile 7, albo zainstalować soft Windows Mobile 6.5 tylko bez dodatków dorzucanych mi przez producenta telefonu, to wtedy po prostu aktualizuję soft - i dalej mam wszystkie funkcję które mam na starcie (czytaj. dzwonienie, pisanie smsów, dzownki itp?

Nikt nie zrobi roma na bazie WM5 na diamonda 2 bo nikt sie tym nie zajmuje , a i po co jak jest WM6.5 , mało kto robi romy na bazie 6,1 a co dopiero na 5.0.

Dodane 13.10.2009 (Wt) 16:17

zarejestruj się na www.pdaclub i poczytaj a nie bedziesz zadawał zbędnych pytań, aby zainstalować inny WM niż ten który “daje” producent musisz diamonda odblokować , a wtedy będziesz mógł sobie przebierać w romach , czystych bez dodatków lub z małymi dodatkami , itp. a nikt nie robi romów do diamonda żeby z niego zrobić zwykłego pda , zresztą za łączność ze “swiatem” (moduł GSM, WiFi, bluetooth i GPS) odopiedzialny jest tzw radio rom , którego wersje można aktualizować bez konieczności wgrywania całego romu WM . I naprawde poczytaj odpowiedni dział na polecanym forum gdyż próba wgrania nieautoryzowanego romu na nieodblokowanego diamonda skończy się dla niego “zgonem”

OK zarejestruję się tam…, ale muszę zadać jeszcze jedno pytanie, bo nie będę spokojny

Ostatecznym, czy można go przywrócić do życia?

No tak troche przesadziłem w 80% jest to agonia z której można go uratować a 20% to kończy się całkowitym zgonem gdzie naprawa jest raczej finansowo nie opłacalna.

No, dobra ale mogę się przed tym jakoś zabezpieczyć. Lubię się bawić softem, więc z góry zakładam, że i w moim Smartfonie będę to robił. Więc zrobienie kopii zapasowej ROMu, nie wiem jakieś skopiowanie wszystkiego na dysk komputera nie pomoże?