Smartfon 3.5 cala do 700zł

(Norbe) #1

Witam!

Jestem posiadaczem Lg swifta black. Jednak nie przypadł mi do gustu. Tel ogólnie ok z mojego punktu widzenia ma 2 wady jest za duży i odtwarzana w nim muzyka jest na średnim poziomie

Szukam tel do podobnych zastosowań - do internetu, ale też właśnie do muzyki. Koniecznie z systemem.

Ciekawym wyborem zdaje się być samsung wave. Bada OS - w sumie nie potrzebuje ogromu aplikacji ale czy na ten system są programy do : backupu - jakies darmowe, gadu gadu i skype. Wprowadzanie tekstu na wyswietlaczu bodajże 3.3 cala - jak to działa?

Może jakieś inne ciekawe propozycje?

Pozdrawiam !

(Adis1313) #2

Witam,

Za tę kwotę najlepszym wyborem będzie Samsung Galaxy Ace :stuck_out_tongue: Procesor 800MHz, 384 MB RAM, aparat 5.0 MPix, ekran 3,5" z pełną obsługą Multi Touch'a oraz bardzo dobre wykonanie.

Do tego aktualizacja Androida do 2.3 :slight_smile:

Chodzi bardzo płynnie, ekran reaguje na każde muśnięcie.

Dostępny jest świetny SWYPE, jako metoda wprowadzania tekstu, co bardzo przyśpiesza i umila pisanie :smiley:

Na prawdę, godny polecenia smartfon w tym przedziale cenowym.

Pozdrawiam

Adam

P.S. Nawet nie kombinuj z Badą :smiley: Najbardziej rozwojowym obecnie systemem mobilnym jest Android i to na niego dostępnych jest najwięcej porządnych aplikacji, w tym GG czy Skype :slight_smile:

(Norbe) #3

Ale z punktu widzenia specyfikacji ace jest stosunkwo słaby. Nie potrzebuje 20 tys aplikacji na moim tel, tylko te pare do komunikacji i backupu PIM.

(Adis1313) #4

Nie patrz na suche dane ze specyfikacji :smiley:

Nikt nie mówi o 20 tys aplikacji, ale o dobrych, dopracowanych aplikacjach. Na Badę znajdziesz takich zaledwie kilka.

Co do Skype'a i GG, na Badzie będziesz musiał się zadowolić ich portami w Javie. Android obsługuje je natywnie.

Moim zdaniem Ace jest dużo lepszym wyborem :slight_smile:

(Azazel33) #5

no tak jako uzytkownik androida moge powiedziec ze kolejny telefon bedzie z androidem. i wlasnie sie skusze na tego ace bo moj heros wymieka, (wyswietlacz mu cos ledwo dziala)

(xomo_pl) #6

ja zamierzam kupić niedługo ace, parametry całkiem ok.

Swoją drogą nawet ace wydaje mi się mały i wolałbym coś większego ale nie zamierzam dać na telefon 1000zł...

Co do updatu do 2.3:

nie wszystkie ace mają update: modele z softem play oraz nie brandowane nie dostały puki co aktualizacji (info z fanpage samsunga'a na FB).

Update do 2.3 jest tylko w telefonach z androidem brandowanym przez plus i orange oraz chyba w tmobile.

(klopas) #7

iPhone 3GS 16GB kupisz w tej cenie i dam sobie palec uciąć, że na pewno będziesz zadowolony (prawdopodobnie bardziej niż z kiczowatego samsunga z co jak co, nie do końca dorobionym systemem)

nie wypowiadam się o bada os, bo nie użytkowałem go nigdy na codzień, ale o iOS jak i o Androidzie mogę się wypowiedzieć

ja bym się nie zastanawiał nad Androidem, bo za dużo tego wszędzie, spróbował czegoś nowego, a jak po miesiącu nie podejdzie (w co wątpię) zawsze można się zamienić za szajsunga, chętnych na iPhone nie brak :wink:

(Colorowy241) #8

jest ZTE Blade 3.5" do 700zł i Xperia x10 można dorwać do 800zł a ma aż 4" a z mniejszym wyświetlaczem można kupić LG Swift GT540 około 500zł ale ma 3,2"

(sla17) #9

Kupować stary, za chwilę czy nawet już niewspierany telefon, bo ma logo Apple -,-

Android nie jest zły, fakt że nie bez wad, ale na pewno telefon z nim będzie lepszy od starego 3GSa.

A może Motorola Defy? Powinieneś wyrwać jakiś egzemplarz w tej cenie :wink: