Smartfon 3.5 cala do 700zł

Witam!

Jestem posiadaczem Lg swifta black. Jednak nie przypadł mi do gustu. Tel ogólnie ok z mojego punktu widzenia ma 2 wady jest za duży i odtwarzana w nim muzyka jest na średnim poziomie

Szukam tel do podobnych zastosowań - do internetu, ale też właśnie do muzyki. Koniecznie z systemem.

Ciekawym wyborem zdaje się być samsung wave. Bada OS - w sumie nie potrzebuje ogromu aplikacji ale czy na ten system są programy do : backupu - jakies darmowe, gadu gadu i skype. Wprowadzanie tekstu na wyswietlaczu bodajże 3.3 cala - jak to działa?

Może jakieś inne ciekawe propozycje?

Pozdrawiam !

Witam,

Za tę kwotę najlepszym wyborem będzie Samsung Galaxy Ace :stuck_out_tongue: Procesor 800MHz, 384 MB RAM, aparat 5.0 MPix, ekran 3,5" z pełną obsługą Multi Touch’a oraz bardzo dobre wykonanie.

Do tego aktualizacja Androida do 2.3 :slight_smile:

Chodzi bardzo płynnie, ekran reaguje na każde muśnięcie.

Dostępny jest świetny SWYPE, jako metoda wprowadzania tekstu, co bardzo przyśpiesza i umila pisanie :smiley:

Na prawdę, godny polecenia smartfon w tym przedziale cenowym.

Pozdrawiam

Adam

P.S. Nawet nie kombinuj z Badą :smiley: Najbardziej rozwojowym obecnie systemem mobilnym jest Android i to na niego dostępnych jest najwięcej porządnych aplikacji, w tym GG czy Skype :slight_smile:

Ale z punktu widzenia specyfikacji ace jest stosunkwo słaby. Nie potrzebuje 20 tys aplikacji na moim tel, tylko te pare do komunikacji i backupu PIM.

Nie patrz na suche dane ze specyfikacji :smiley:

Nikt nie mówi o 20 tys aplikacji, ale o dobrych, dopracowanych aplikacjach. Na Badę znajdziesz takich zaledwie kilka.

Co do Skype’a i GG, na Badzie będziesz musiał się zadowolić ich portami w Javie. Android obsługuje je natywnie.

Moim zdaniem Ace jest dużo lepszym wyborem :slight_smile:

no tak jako uzytkownik androida moge powiedziec ze kolejny telefon bedzie z androidem. i wlasnie sie skusze na tego ace bo moj heros wymieka, (wyswietlacz mu cos ledwo dziala)

ja zamierzam kupić niedługo ace, parametry całkiem ok.

Swoją drogą nawet ace wydaje mi się mały i wolałbym coś większego ale nie zamierzam dać na telefon 1000zł…

Co do updatu do 2.3:

nie wszystkie ace mają update: modele z softem play oraz nie brandowane nie dostały puki co aktualizacji (info z fanpage samsunga’a na FB).

Update do 2.3 jest tylko w telefonach z androidem brandowanym przez plus i orange oraz chyba w tmobile.

iPhone 3GS 16GB kupisz w tej cenie i dam sobie palec uciąć, że na pewno będziesz zadowolony (prawdopodobnie bardziej niż z kiczowatego samsunga z co jak co, nie do końca dorobionym systemem)

nie wypowiadam się o bada os, bo nie użytkowałem go nigdy na codzień, ale o iOS jak i o Androidzie mogę się wypowiedzieć

ja bym się nie zastanawiał nad Androidem, bo za dużo tego wszędzie, spróbował czegoś nowego, a jak po miesiącu nie podejdzie (w co wątpię) zawsze można się zamienić za szajsunga, chętnych na iPhone nie brak :wink:

jest ZTE Blade 3.5" do 700zł i Xperia x10 można dorwać do 800zł a ma aż 4" a z mniejszym wyświetlaczem można kupić LG Swift GT540 około 500zł ale ma 3,2"

Kupować stary, za chwilę czy nawet już niewspierany telefon, bo ma logo Apple -,-

Android nie jest zły, fakt że nie bez wad, ale na pewno telefon z nim będzie lepszy od starego 3GSa.

A może Motorola Defy? Powinieneś wyrwać jakiś egzemplarz w tej cenie :wink: