Smartfon 500-600 zl

Witam chodzi mi o telefon z dobra bateria, wyswietlaczem i do internetu. Co byscie wybrali : honor 4c cherry mini, lenovo moto g 2nd gen, meizu m2 ? Albo cos jeszcze innego? 

Za 600zł można mieć Motorolę Moto G 3 generacji, można też sprowadzić Xiaomi RedMi 3: http://www.geekbuying.com/item/XIAOMI-Redmi-3-5-0inch-HD-4G-LTE-Android-5-1-2GB-16GB-Smartphone-MTK6753-Octa-Core-1-5-GHz-OTG-Miracast—Gray-361922.html

 

 

No motorola moto g3 to juz widze ponad 600 zl zalezy skad. A z tym xiaomi jak jest z serwisem z tego co wiem nie ma go w polsce? 

Za 600zł to spokojnie, chyba że ci zależy na tym żeby była ze sklepu… ale to wtedy przyszykuj dokładkę(za nic) ;) 

Z tego co wiem serwisem Xiaomi zajmuje się w Polsce Miui Polska.

A xiaomi 2 ?

Czym się różni 2 od 3 i jak cenowo?

A ile trzyma bateria przy korzystaniu z wifi w honor cherry 4c mini ? 

 … to zależy co rozumiesz przez korzystanie z wi-fi ? !  bo może być około 3 godzin podczas grania w obciążające GPU gry i lekkiego nagrzania się telefonu , może być “ciut” więcej czasu podczas oglądania video , a może być kilkanaście godzin podczas aktualizacji aplikacji na wyłączonym ekranie i sporadycznym przeglądaniu stron internetowych …   

 tego nie da się jednoznacznie określić dlatego producent podaje :  “od do” !