Smartfon-500-600zł-nowy/używany

No więc będzie to mój pierwszy smartfon, także nie mam za bardzo porównania, tyle co na fonach kumpli się bawiłem. Budżet i stan taki jak w temacie(używany ale na gwarancji), dopuszczam zakupy na allegro/sklepie internetowym/tablica.pl też wchodzi w grę.

1)Planuję na nim korzystać z aero2 wiec dual sim lub łatwa wymiana karta jest wskazana.

2)Gry-nie gram, nie mam zamiaru także grafika się dla mnie nie liczy.

3)Aparat- nie mam zamiaru używać go jako lustrzanki, jedynie żeby zrobić zdjęcie notatek itp.

4)Jeśli chodzi o modyfikowanie systemu(to chyba głównie android) to nie jest to dla mnie celem ale funkcja-tzn. będę modyfikował tylko jeśli zyskam na tym jakieś niezbędne mi funkcje, poprawę działania systemu.

5)System-dowolny, perspektywiczny. Ios odpada

6)Funkcje, z których mam zamiar korzystać- przeglądarka internetowa, filmy, czytnik RSS, jakiś komunikator, aplikacja mailowa(raczej nie w tle tylko na żądanie), odtwarzacz muzyczny(jakimś audiofilem nie jestem, ale głośnik powinien być dobrej jakości), GPS byłby mile widziany, ale nie niezbędny.

7)Płynne działanie systemu, intuicyjność, możliwie bezproblemowa konfiguracja(czyt. nie lubię bawić się system- telefon ma działać - nie przepadam za zbyt rozbudowanymi możliwościami konfiguracyjnymi), jak najdłuższy czas na jednym ładowaniu- to ważne dla mnie cechy.

8 ) W tej cenie nie oczekuję jakiegoś olbrzyma, ale 4 cale to raczej takie minimum.

http://allegro.pl/smartfon-alcatel-ot-9 … 63805.html

Mam na sprzedaż Desire S w super stanie - możesz poczytać. Rok temu kupiłem w PLAY więc jeszcze gwarancja jest. Wgrałem mu najnowszego androida. Od nowości ma folie na wyświetlaczu oraz oryginalne sylikonowe etui. Jak coś to PW. Telefon godny polecenia - sprzedaję ponieważ rezygnuję z androida.