Smartfon Android

Witam serdecznie,
szukam smartfona z androidem. Zależy mi, aby wyświetlacz był między 4,5" - 5".

Ważne by aplikacje działały szybko, a telefon stabilnie działał. Miał dobry aparat powyżej 13Mpix i przede wszystkim by przy zwykłym użytkowaniu bateria długo wytrzymywała.

Cena ~poniżej 1000żł

Z góry bardzo dziękuje

Moto X Play ?

 

Troche większy ale warto Xiaomi Redmi Note 3 - Rewelacyjny stosunek jakość/cena, bardzo dobra jakość wykonania, bardzo duża bateria, płynna praca systemu, wwydajny procesor Snapdragon 650, nakładka MIUI z ciekawymi funkcjami, dual SIM, slot na karty microSD (zamiennie za SIM 2).

http://www.x-kom.pl/p/301524-smartfon-telefon-xiaomi-redmi-note-3-16gb-dual-sim-lte-dark-grey.html

 

 

Który telefon i dlaczego byś wybrał? :wink:
Huawei Honor 5X
Huawei Honor 7 Lite
Huawei P8 Lite
Huawei P9 Lite
Xiaomi Redmi 3S 32GB
Xiaomi Redmi Note 3 16GB

P9 Lite oczywiście.

Zależy Ci na baterii - P9 Lite gwarantuje minimum 6h SoT, zresztą bateria jest w tym modelu fantastyczna.

Dobry aparat. P9 Lite taki ma, nie jest to może top klasa i w ciemniejszych warunkach robi słabsze zdjęcia, ale w dzień jest to bardzo przyzwoity aparat. Słaby punkt to nagrywanie filmów niestety. Można się też przyczepić do braku stabilizacji.

Płynnie działający system. Nakładka EMUI 5.0, Android 7 już niedługo i 2GB RAM (a w wersji europejskiej 3GB ram) to gwarantują - co prawda EMUI lubi ubić aplikacje w tle, i na to trzeba uważać.

Dual Sim, czytnik linii papilarnych.

 

Xiaomi według mnie odpada jeśli zależy Ci na aparacie, to pięta achillesowa tej marki. Z Huaweiów i Honorów (to ta sama firma :>) najlepiej wypada właśnie P9 Lite.

Czym różni się Honor 7 Lite od Huawei P9, i dlaczego to Huawei P9 jest lepszy, skoro są prawie identyczne?

Bo jest lżejszy, ma wydajniejszą baterię, więcej wbudowanej pamięci i procesor. 

 

http://www.mgsm.pl/pl/porownanie/12898/11389/0/0/

 

Chciałeś powiedzieć P9 Lite od Honor 7 Lite? Bo P9 to już pełnoprawny flagowiec :P 

Jeżeli chodzi o Note to nie ma złego aparatu :slight_smile:

A powiedzcvie mi co myślicie o Galaxy A3 ?

Polecam Xiaomi 3S, Mi4 albo nowy Mi5

 

świetna jakość przy bardzo korzystnej cenie

 Xiaomi Redmi Note 3 Pro ? widziałem że sferis ma za niecały 1000 zł ,  warto kupić ?