Smartfon do 1000 zł z dobrym aparatem

Witam serdecznie. Po powrocie z Norwegii chciałbym kupić telefon używany do 1000 zł. Główne czynniki które musi posiadać to:

  • duży ekran, powiedzmy, że od 4.5 cala w górę
  • pamięć ram przynajmniej 2gb a wbudowana pamięć to 32gb(android) 1/16 (ios)
  • dobry aparat z tyłu i z przodu, ktory bedzie robił fajne zdjęcia wieczorem oraz z lepszym oświetleniem

Wcześniej posiadałem Galaxy s5.

Typy: Note 4, iphone 6 16gb (jak cena spadnie), galaxy s6.

Wasze sugestie? Pozdrawiam :slight_smile:

Moto X Play - aparat bardzo dobry - nawet przebija nieco LG G6 :slight_smile:
LG G4 / G5
Galaxy S6 edge
ASUS Zenfone 3
Sony Xperia XA Ultra

A co powiesz o aparacie w iphone 6? z tego co widzialem to na aparat z 8mpx ladne fotki robi bo kolega posiada :p. Szukam telefonu takze takiego, ktory bedzie popularny w miare mozliwosci oraz cena az tak nie spadnie. Dlatego typuje telefony typu iphone 6, galaxy s6 itd :stuck_out_tongue: ale dzieki za podpowiedz :slight_smile:

Nie wiem, nie bawiłem się Iphonami - dla mnie to strata kasy na rzecz mniejszej funkcjonalności.

ASUS Zenfone 3 https://www.x-kom.pl/p/361818-smartfon-telefon-asus-zenfone-3-ze520kl-lte-dual-sim-32-gb-granatowy.html można dostać już trochę ponad 1200 zł używany jeszcze taniej

  • bardzo dobry aparat
  • bateria
  • wykonanie

xiaomi ma fajne aparaty godne polecenia :slight_smile:

Zależy które Xioami raczej aparaty są średnie

https://www.sferis.pl/smartfon-xiaomi-redmi-note-3-dual-sim-16gb-oprogramowanie-bitdefender-security-esd-12m-p501931
według mnie bardzo dobry aparat …

Note 4 ma fajniejszy aparat ale gorszy jak zenfon 3

Jeszcze P9 lite ma dobry aparat

Jak chcesz to Ci prześlę próbki w pełnej rozdzielczości z aparatu od Xiaomi Redmi 4 Pro (64GB ROM, 3GB RAM) - w kwocie 1000zł spokojnie można się zamknąć (i to mówię o cenie nówki, nie używanego)
Co do zdjęć wieczorem to nawet flagowce mają problem ze zdjęciami bez szumów w bardzo niskim oświetleniu. (chyba, że manualne ustawienie + statyw :wink: )

to akurat prawda, na internecie można odnaleźć próbki zdjęc i porównać :slight_smile: ale ważne jest też kto robi zdjęcie :stuck_out_tongue: mimo wszystko jakieś pojęcie o fotografowaniu warto mieć żeby fotka wyszła ładna :stuck_out_tongue:

1 polubienie