Smartfon do ~ 1000 zł


(ByczY) #1

Witam.

Szukam pomocy w wyborze jakiegoś smartfona do 1000 zł. Najbardziej zależy mi na tym aby urządzenie działało płynnie i nie musiało być podłączone do ładowarki raz dziennie... Aktualnie używam Huawei'a G620s oraz LG F70 i ścinki które tam występują powoli wyczerpują moją cierpliwość....

Długo długo nastawiony byłem na Moto G 3, później do moich upodobań doszła XPERIA Z2, dziś zainteresowały mnie jeszcze modele LG G2 i G3.
Sam nie wiem na co się zdecydować i czy niektóre modele warte są tak dużej kwoty.

Doradźcie coś...


(cedro) #2

Ja to w tej cenie zdecydowanie mogę polecić P8 lite. Mam ten telefon i szczerze polecam. Ekran świetny, wydajność bardzo dobra, wykonanie też super. 


(ByczY) #3

Kupiłem półroczną Z2 za 830zł. Świetny telefon! Co do P8 lite to ma słabą baterię… nie przekonuje mnie również to, że teraz prawie wszyscy go mają.


(lordjahu) #4

Aktualnie korzystam z Moto X Play, jeśli bys wybrał tan wariant to może i byś znalazł do 1000zł model. Jeśli nie to zainteresuj się Moto 3 gen, ale TYLKO z 2GB RAM i 16 GB pamięci :wink:


(KAZDAN63) #5

Smartfony z bateriami ~3 Ah więcej niż jeden dzień użytkowania  nie wytrzymują i może to lepiej , bo jak idę spać podłączam rozładowany smartfon i na rano mam jak “znalazł” . 5-6 Ah ?

O ile cena będzie ~ 1500 zł :

http://www.pompmall.com/zuk-z2-pro-4g-lte.html

to nie będzie nic bardziej opłacalnego .


(Mcj Bednarski) #6

Wybrałem najlepsze telefony do 1500 zł, które można kupić legalnie w Polsce. w razie czego odsyłam tutaj: http://telefonik.net.pl/jaki-smartfon-do-1000-zl/


(repesolip) #7

Z opcji pojemnej baterii i całkiem ciekawych bebechów bardzo dobrze prezentuje się ten oto sprzęt. Mam huaweii może jest i fajny ale bez powerbanka ciężko to co wymieniłem powinno starczyć na zdecydowanie dłużej.


(Kapi10072) #8

Xiaomi Redmi Note 2 albo 3 z większą baterią, gorąco polecam!