Smartfon do ~ 1000 zł

Witam.

Szukam pomocy w wyborze jakiegoś smartfona do 1000 zł. Najbardziej zależy mi na tym aby urządzenie działało płynnie i nie musiało być podłączone do ładowarki raz dziennie… Aktualnie używam Huawei’a G620s oraz LG F70 i ścinki które tam występują powoli wyczerpują moją cierpliwość…

Długo długo nastawiony byłem na Moto G 3, później do moich upodobań doszła XPERIA Z2, dziś zainteresowały mnie jeszcze modele LG G2 i G3.
Sam nie wiem na co się zdecydować i czy niektóre modele warte są tak dużej kwoty.

Doradźcie coś…

Ja to w tej cenie zdecydowanie mogę polecić P8 lite. Mam ten telefon i szczerze polecam. Ekran świetny, wydajność bardzo dobra, wykonanie też super. 

Kupiłem półroczną Z2 za 830zł. Świetny telefon! Co do P8 lite to ma słabą baterię… nie przekonuje mnie również to, że teraz prawie wszyscy go mają.

Aktualnie korzystam z Moto X Play, jeśli bys wybrał tan wariant to może i byś znalazł do 1000zł model. Jeśli nie to zainteresuj się Moto 3 gen, ale TYLKO z 2GB RAM i 16 GB pamięci :wink:

Smartfony z bateriami ~3 Ah więcej niż jeden dzień użytkowania  nie wytrzymują i może to lepiej , bo jak idę spać podłączam rozładowany smartfon i na rano mam jak “znalazł” . 5-6 Ah ?

O ile cena będzie ~ 1500 zł :

http://www.pompmall.com/zuk-z2-pro-4g-lte.html

to nie będzie nic bardziej opłacalnego .

Wybrałem najlepsze telefony do 1500 zł, które można kupić legalnie w Polsce. w razie czego odsyłam tutaj: http://telefonik.net.pl/jaki-smartfon-do-1000-zl/

Z opcji pojemnej baterii i całkiem ciekawych bebechów bardzo dobrze prezentuje się ten oto sprzęt. Mam huaweii może jest i fajny ale bez powerbanka ciężko to co wymieniłem powinno starczyć na zdecydowanie dłużej.

Xiaomi Redmi Note 2 albo 3 z większą baterią, gorąco polecam!