Smartfon do 1000 zł

No właśnie, poważnie się zastanawiam nad kupnem starszego flagowca, a mimo wszystko kuszą chińczyki. HTC ma słabą baterię i to każdy, mimo że mi się strasznie podoba (chyba, że jest ktoś, kto poświadczy, że działa dobrze, na tej żałośnie wyglądającej na papierze baterii w każdym telefonie),Samsunga nie znoszę za jego wygląd,Sony fajny,Xiaomi popularny, mimo wszystko podobno awaryjny,LG nie lubię,Nexusy drogie, ale jest model  od LG, który mi się podoba-mimo wszystko nie ma za dobrych opinii,Huaweje plastiki z tym swoim prockiem,Honory z kolei słaby aparat też z własnym prockiem. Jak widzicie mam niezłe szambo w głowie…
Moje wymagania:
-dobra bateria,
-dobry aparat
-ma ładnie grać
-nie ma być patelnią
-cena do tysiaka, stówkę mogę dopłacić
Pomóżcie, ale konkretnie, bo już sam nie wiem.
Za odpowiedzi wdzięczny.

 a co byś powiedział na telefon Cubot Cheetah ?

Niestety nie, Mediatek…

Redmi Note 3(pro)? LG G3? Samsung A5? Redmi 3S?

 

Żaden telefon nie ma w 100% dobrych opinii, do internetu lecą tylko ci niezadowoleni by odradzić, a nie ci zadowoleni by podzielić się swoją radością :wink:

Niestety, w żadnym poważnym sklepie internetowym, nie dostaniesz Samsunga A5 2016 do 1000 zł.
O Xiaomi wypowiedział się jeden z prezesów Muipolska, który twierdzi, że przychodzi masa Redmi+brak oficjalnej dystrybucji.
Co z HTC? LG Nexusem? Honor 5x?

Miałem LG G3, w mniejszych miejscowościach miewał kłopoty z zasięgiem i przez zastosowanie wysokiej rozdzielczości (za wysokiej) w wyświetlaczu bateria także pozostawiała wiele do życzenia, poza tym telefon bajka. Na Androidzie 6.0.1 chodził bajecznie no i jeśli pstrykasz dużo zdjęć, na pewno będziasz zadowolony z jakości aparatu.

Chyba wezmę LGg3 i zastanawiam się czy po pierwsze ma aktualizacje systemu i dwa czy dobrze gra na słuchawkach.

Jeśli chodzi o dźwięk na słuchawkach to można z tego telefonu dużo wycisnąć mając fajne słuchawki i dobry odtwarzacz (polecam Poweramp). Dźwięk jest miodny. Jeśli chodzi o aktualizacje - Andek 6.0 i na tym będzie koniec, bo to telefon 2-letni.