Smartfon do 1000 zł

Cześć, przymierzam się do kupna nowego telefonu, z racji tego iż mój obecny telefon Xiaomi Redmi Note 3 powoli odmawia posłuszeństwa. Chciałbym się przesiąść na nowszy model telefonu tej samej marki. No i właśnie jaki telefon wybrać? Nie jestem jakimś wymagającym użytkownikiem. Na pewno chciałbym, aby bateria trzymała cały dzień. Telefon służy mi, oprócz dzwonienia, do przeglądania neta, fejsa, insta, youtuba. Praktycznie zero grania w gry. Takie podstawowe rzeczy. Najpierw przymierzałem się do kupna Redmi Note 9, ale polecono mi POCO X3 Pro, który będzie miał premierę na dniach. Faktycznie ma lepsze parametry? Tak sobie pomyślałem, że skoro ma lepsze bebechy, to bardzo możliwe, że i bateria będzie krócej trzymała. Co myślicie. Może macie jeszcze inne pomysły. Przypominam, budżet do 1000 zł.

https://www.x-kom.pl/p/594259-smartfon-telefon-xiaomi-redmi-note-9-4-128gb-black.html#Specyfikacja
https://allegro.pl/premiery/xiaomi-poco-x3-pro-9g8v6gWKjSL

tylko dziś:
Smartfon Xiaomi Redmi Note 10 4G 4/64GB Szary | Mi-Home.pl

POCO X3 Pro

[/quo Trzymaj się POCO X3 Pro https://www.youtube.com/watch?v=bg8k-rUXcIM

A co się dzieje konkretnie? Jaką masz wersję Andka i MIUI (zakładam, że nie korzystasz z custom ROMów)?

A to się dzieje, że bateria już nie trzyma tak jak powinna :slight_smile: W ciągu dnia muszę ją ładować. Po drugie stara wersja andka 5.0.2, brak aktualizacji.

oo dzięki, sprawdziłem te oferty i wolałbym już ten model 4/128 za 799 zł.

I wiecie co, doszedłem do wniosku, ze dam sobie spokój z tym POCO x3 pro czytałem opinie, że jest jakiś zbugowany i w ogóle.
No więc wybrałem dwa modele Redmi Note 9 Pro 6/64GB oraz Redmi Note 10 4/128GB
Tutaj link do porównania Chyba lepszy ten Redmi Note 9 Pro, co nie?

widac po tej stronie ze tel to przeekret nowy tel i 4gb ramu? to moj 8 letni ma 2gb … i androida 10 ;DD - kolejny przekret … ps ale ta strona to naprawde niezla masakra …
oszusci niedaja uaktualnien … pewnie baterii nie da sie wymienic?? albo i jeszcze partycja na programy jest specjalnie zamala?