Smartfon do 1000zł - Dobry aparat, min. 3gb ramu, spora bateria

Witam, potrzebuje pomocy jaki telefon wybrać:
Budżet do 1000zł, głównie zależy mi na dobrym Aparacie, aby telefon miał 3gb ramu(gdyż denerwuje mnie zacinanie sie aplikacji) i dobrze gdyby też bateria była w stanie wytrzymać dłużej niz 3h odpalonych aplikacji.

Kwota 1000zł jest kwotą której raczej nie chce przekroczyć, nawet kierowałbym się ceną w dół o ile telefon sprosta moim oczekiwaniom.

Znajomy polecił mi Redmi Note 3 pro(32gb/3gb ramu wersja snapdragon) za kwote ~850zł, natomiast mowi iż są lekkie problemy z tym telefonem:

Huawei P10 Lite - cena w RTV Euro AGD - 999zł.
3GB, 32GB pamięci własnej, 12Mpix aparat i zdjęcia robi ładne (mam P9 Lite z 2016 i jest jak najbardziej ok). Duża bateria, NFC do Android Pay, Android 7 i na pewno dostanie Androida 8.

edit:// w kolorze niebieskim jest po 919zł nawet a szczerze mówiąc niebieski jest na prawdę ładny. Przesyłąm cvi link - kolory zmieniasz pod napisem ZOBACZ PEŁNY OPIS

1 polubienie

Xiaomi Redmi 4X
Nokia 5
Motorola Moto G5 Gen
Xiaomi Redmi Note 4
LG Q6

UMI 16GB & MDIATEK MT6753 = dramat WYDAJNOŚCI ! Za 669 zł ? Tego powinni zabronić !!! 199 zł ?! Układ którego właściwym miejscem jest muzeum elektroniki (28nm !!!) !!!

-https://www.sferis.pl/smartfon-xiaomi-redmi-note-4-lte-wifi-gps-bluetooth-dualsim-64gb-android-60-czarny-p518626
Czasy takie , że w zasadzie poniżej SD625 (MEDIATEK to dla seniora i to nie każdego) nie ma co brać do ręki jak marzy się o “jako takiej wydajności” (+64/4 GB , LTE B20 800MHz) .

Tp-link Neffos X1 lub X1 MAX.

Ja stanowczo odradzam, miałem “przyjemność” korzystać z tego telefonu, połowy jego ceny bym za niego nie dał - jedyny jego plus to tylko dobry aparat :slight_smile:

Chopie używam go już 2 lata i za te pieniądze lepszego smartfona nie kupisz !! podejrzewam że nie do końca wiesz o czym piszesz

Redmi Note 4 3/32GB to dobry wybór, ale tam aparat jest słabszy, niż w innych średniopółkowcach. Poza aparatem to jeden z najlepszych smartfonów w swojej klasie cenowej.

@mmela19577, KAZDAN63 ma alergię na MediaTeki. Niesłusznie, ale ma.

Jakby nie benchmarki wydajności i realne porównania działania telefonów opartych na SNAPDRAGOM-ach i MEDIATEK-ach (żeby te szroty były choć od opowiednio tańsze) to można by udawać , że problemu nie ma ! Ważne jest co kupujemy i za ile , a marka to rzecz wtórna .

Ile miałeś w ręce telefonów występujących w wersji i ze Snapem i z MediaTekiem? Tak, były takie.

Ze SNAPDRAGON-em więcej niż palców u nóg i rąk ! Szrotów z MEDIATEK-iem co najmniej 10 !

UMI 16GB & MDIATEK MT6753 = dramat WYDAJNOŚCI ! Za 669 zł ? Tego powinni zabronić !!! 199 zł ?! Układ którego właściwym miejscem jest muzeum elektroniki (28nm !!!) !!!

Chopie używam go już 2 lata i za te pieniądze lepszego smartfona nie kupisz !! podejrzewam że nie do końca wiesz o czym piszesz

A jak się zepsuje serwisowanie z miesiąc, bo pewnie od maja 2017 wciąż nie ma własnych serwisów.

Na forum mamy nawet wątek że jeden model po roku nie widzi kart SIM.

Chodzi mi o jeden model w dwóch wariantach.

“Takie widzi świata koło jakie tępymi zakreśla oczy .” Grunt to dobre samopoczucie ! Ty masz pojęcie o wydajności smartfonów (układów jakie zawierają) jak ja o ruskim balecie ! Dla mnie to on już dwa lata temu był szrotem , a obecnie jest elektronicznym złomem ! Weź mnie nie rozśmieszaj !

Pytam serio, bo były takie modele, więc odpowiedz, zamiast filozofować.

I co Ci jeszcze mam napisać ? Mój numer buta to 42 !

Jeszcze obwód podaj.

Skoro to do Ciebie nie przemawia tedy napiszę tak : Ja obcowałem z taką ilością smartfonów , że niejedna nie miała tyle “… . …” kiecek w swoim całym życiu !

Wierzę. Teraz napisz, czy miałeś np. Redmi Note 3 w wersji ze Snapem i w wersji z MediaTekiem.