Smartfon do ~1000zł, z bardzo dobrym aparatem

Witam, w końcu odłożyłem pieniążki na telefon marzeń, dlatego po 2 miesiącach zakładam nowy temat(a nóż, coś się zmieniło).

Budżet do 1000zł, głównie zależy mi na dobrym Aparacie, wydajnej baterii i na tym aby aplikacje się nie zacinały, choć to zapewne wina mojego obecnego 4letniego smartfona.

Kwota 1000zł jest kwotą której raczej nie chce przekroczyć, nawet kierowałbym się ceną w dół o ile telefon sprosta moim oczekiwaniom.

Szukaj galaxy s6

Dodam tylko że zastanawiam się głównie nad:
Asus Zenfone 3 ZE520KL
Xiami Mi A1
HONOR 8 FDR-L09

Jak patrzyłem na porównania najlepszą kamere ma Asus, jeśli chodzi o zdjęcia niektóre lepiej wygladaja na Asusie, niektóre na Honorze.

Natomiast, chetnie uslysze Wasze opinie lub podpowiedzenie które z tych wybrac czy możę inny?

W tym przedziale cenowym to najlepszym wyborem będzie Asus ZenFone 3. Sam posiadam urządzenie, i działa świetnie, zdjęcia robi rewelacyjne (szczególnie te w gorszych warunkach światła, zazwyczaj lepiej niż w 2x droższych telefonach to wygląda). No i w tej cenie nie znajdziesz nowego urządzenia którego aparat posiada OIS. Czas działania na baterii zdecydowanie lepszy niż by to sugerowały cyferki (przy intensywnym użytkowaniu 5-6h SOT osiąga). Regularne aktualizacje producenta, i Android 8 (dużo mniej zaśmiecony aplikacjami producenta) :slight_smile: Tutaj masz test urządzenia :slight_smile:

1 polubienie

Dzięki pięknie, właśnie tak myślałem żeby wybrać ten telefon, dodatkowo kusi fakt iż obecnie cena to 899zł.
A z takiego normalnego użytkowania mógłbyś napisać jakieś minusy jego? Wole teraz o tym wiedzieć, niż potem niemiło się zaskoczycć :wink:

Dla mnie jedyny minus to nie podświetlane klawisze pod ekranem :wink: Dioda powiadomień jest tylko dwukolorowa, ale jest :slight_smile: Głośnik jest bardzo głośny - jeśli chodzi o dzwonek to ustawiam zazwyczaj na poziomie 1 lub 2 głośność. Jeśli potrzebujesz NFC, to tutaj go nie znajdziesz. Poza tym głośnik rozmów i mikrofony działają dobrze, telefon bardzo dobrze trzyma zasięg :slight_smile: koniecznie polecam zaopatrzyć się w obudowę, bo jest bardzo śliski, a aparat wystaje znacząco. Na wydajność nie ma co narzekać, jest naprawdę dobrze :slight_smile:

Chodzi tobie o to by zdjęcia ładniej wyglądały na telefonie czy na komputerze, po zrzuceniu zdjęć ?

Raczej na komputerze, po dodaniu na facebooka, który pewnie i tak jakość ich obniży.

To tutaj masz kilka zdjęć ode mnie z Asusa. Jedno nocne, jedno zwykłe i panorama :wink:

1 polubienie

A może Moto Z Play ? - http://allegro.pl/smartfon-lenovo-motorola-moto-z-play-xt1635-3gb-32-i7274871867.html?utm_source=ceneo&utm_medium=cpc&utm_campaign=feed

Sam używam i zachwalam :slight_smile:

Z fajnym aparatem ASUS ZenFone 3 ZE520KL + fajny soft od ASUS za 899 zł

Może jeszcze Honor 7

honor 7x ponoć robi bardzo dobre zdjęcia. W ogóle cały prezentuje się interesująco


no albo dobry i sprawdzony honor 8. W końcu to był flagowiec, więc na pewno będzie świetnie się sprawował

Asus wydaje mi się fajnym pomysłem ale zaproponowałbym Ci też sprawdzić sobie Lenovo K6 Note. Miałem okazję testować i spisywał się naprawdę fajnie.

Ja bym wziął się zastanowił nad Honorem 8 albo HTC U Ultra. Bardzo fajne telefoniki. Wydajne oraz bardzo dobre posiadają aparaty. Myślę że w polskich sklepach typu bestcena czy sferis spokojnie dasz radę znaleźć w granicach 1k.

A może Moto Z Play o ile używki bierzesz pod uwagę ?

Co jak co ale królem aparatu będzie LG Q6 i nic innego w tej cenie

Honor 8 wydaje się optymalnym wyborem. Poniżej tej kwoty jest już dostępny w wielu sklepach takich jak sferis. Sprawdzony aparat od firmy Leica (ten sam co w droższym modelu P9) ale bez trybu monochromatycznego. Jako substytut jest filtr czarno biały, poza tym aparat jest podwójny z diodą doświetlającą i dobrze radzi sobie ze zdjęciami nawet po zmroku.

Wybranych przez Ciebie pozycji, o ile nie dokonałeś jeszcze wyboru, ograniczyłbym się do wyboru dwójki: Honor 8 i Mi A1 z naciskiem na tego pierwszego . Asus nie wydaje mi się rozwiązaniem dobrym patrząc poza aspekt foto, tym bardziej Galaxy S6. Jeżeli chodzi o zdjęcia - Honor 8 ma bardzo skuteczny podwójny obiektyw, dobry aparat do selfie i świetnie napisaną aplikacja do zdjęć. Nad Mi A1 góruje ponadto jakością wyświetlacza i prockiem.