Smartfon do 1000zł

mam aktualnie p1i ale platforma uiq3 bardzo mnie ogranicz awięc chciłabym sprzedać SE i kupić coś chyba z Windows mobile, ważne jest dla mnie aby telefon miał WiFi, dotykowy ekran, przegladarke www z obsługą flash wgrana lub aby mozna było wgrać

od 1050 zł można kupić nokię n82 (choćby nówkę na allegro) - nie jest to windows mobile tylko symbian nowej generacji (wcale cię to jednak nie ogranicza). niestety nie ma dotykowego ekranu.

HTC P3300 za 1000zł na allegro ma bluetooth,irde,WiFi,dotykowy ekran

W dniu 07.07.2008 , o godzinie 17:48 został dopisany post przez wiktor96

Może też Asus M530W lub Toshiba portege mają wszystkie to samo do 1000zł

a co powiecie o samsungu i780 lub htc tynt II

SPV M650; niewielki wiele funkcji dobrze wykonany niezły aparat… polecam :wink:

p1i jest super telefonem sam mam go, przed zakupem testowałem kilka fonów z WM ale to raczej palmtopy z modułem gsm bo jako palmtop większość spisuje sie dobrze ale jako fon to już kiepsko, lepiej już brać nokie z OS i nie tyle z mocnym prockiem lecz z jak największą ilością RAMów

=D> ](*,)

Szukaj HTC

może se k 850i?

może se k 850i?

może se k 850i?

A od kiedy SE K850i ma jakiś system operacyjny wbudowany?Przecież on szuka czegoś z symbianem lub Windowsem Mobilem

Ja polecam Toshibę G900 - ekran dotykowy, czytnik linii papilarnych, WiFi, Bluetooth, Windows Mobile 6.0 Professional, na allegro.pl do 1000 zł, a telefonik naprawdę godny polecenia.Polecam

Tez polecam tosahibe g900. naprawde bardzofajny smartfon. dostepny w super cenie na www.zadowolenie.pl :wink:

ja bym ci polecał n95 8gb… nie ma może dotykowego ekranu ale bije na głowę wszystkie smartphone z WM :wink: oczywiście do 1000zł :wink: