Smartfon do 1100 zł

Witam

Jestem posiadaczem Avili lecz w końcu się zepsuła i muszę zakupić nowy telefon, chciałbym kupić dobrego smartfona do maksymalnie 1100 zł

  • ekran powyżej 4 cali

  • bateria dość dobra

  • dobre wykonanie

Nie chcę żałować mojego zakupu więc doradzie mi jaki kupić smartfon.

Z góry dziękuję.

Witaj,

http://pclab.pl/art52285.html

ze swojej strony polecam Sony Xperia S (posiadam ją od roku), na dniach ma być wydana aktualizacja do Androida 4.1.2

ekran HD robi różnice :smiley:

Każdy prawdopodobnie będzie zachwalał to co ma, więc ja ze swojej strony dodam, że nie dawno kupiłem nexusa 4 16GB za 1100zł (allegro, nowy z play na licytacji). Smartfon szybki bo 4x1,5Ghz, 2 Gb ramu. Bateria tak średnio, ale przy smartfonach to raczej nie ma co liczyć na dwa tygodnie. Do tego jak ktoś się lubi bawić, to softów pod ten telefon na pewno nie zabraknie i na nim w pierwszych kolejnościach będą wychodzić najnowsze androidy.

No i pojawia się trudna decyzja, dzięki za pomoc, jakbyście jeszcze na coś wpadli to polecajcie

Po prostu jak potrzebujesz czegoś “lekko” powyżej 4 cale to bierz Sony S albo SGS II, a jak czegoś większego to Nexusa, dodatkowym atutem jest to że będziesz miał wsparcie zapewne o wiele dłużej niż w innych telefonach.

Popatrz jeszcze na SAMSUNG GALAXY S ADVANCE oraz SAMSUNG GALAXY S III Mini

Dzięki ale w galaxy nie podoba mi się zaokrąglony wygląd, wiecie o co chodzi

Ale w kieszeni spodni narożniki nie gniotą :smiley:

Mi ostatnio spodobał się LG L9, całkiem ciekawa cena, spory wyświetlacz. A że te wszystkie ramy megaherce mnie ni interesują bo telefon ma mi służyć do rozmówi ewentualnie internetu to taki wydaje mi sie wystarczający

hmm

Na allegro za nie całe 1000 zł możesz kupić nowego nie brandowanego LG 4x HD

Warto się zainteresować smartfonem Nokia Lumia 820 (ekran 4,3") z Windows Phone 8.

Następną propozycją jest sprawdzony Samsung Galaxy S 2 (GT-i9100), który mimo swojej premiery w kwietniu 2011, nadal jest bardzo dobrym wyborem. Ma ekran o wielkości 4,3". Otrzymał aktualizację do Androida w wersji 4.1.2.

Ostatnią propozycją jest LG Optimus 4X HD P880 z ekranem 4,7" (największy z tej trójki) i napędza go NVIDIA Tegra 3. Otrzymał aktualizację do Androida w wersji 4.1.

najbardziej interesuje mnie Lg 4X HD, ktoś z was go użytkował i może coś o nim powiedzieć?

za 999zł masz kultowego Samsunga galaxy s 2 nówka w media markt , saturn , euro agd :o

dostanie aktualizację do androida 4.2 :o

nie kupuj żadnego telefonu z windows phone - porażka