Smartfon do 1200-1300 zł

Jaki byście polecili smartfon do 1200-1300zł taki żeby miał “bebechy” które starczą mi na parę lat? Taki żeby oprogramowanie które na niego wrzucę nie cięło się przez parę lat, nie krzyczał za każdym razem “za mało pamięci” itp.
Od początku użytkowania obecnego smartfona nie zależało mi raczej na grach. W te nie grywam w zasadzie wcale…

Biorę pod uwagę w tej chwili:
Motorolę Moto 8G Power lub PocoPhone F1, ale może jest coś innego wartego uwagi…

W tej cenie zdecydowanie mi9 T jest nowszy będzie mieć dłużej wsparcie.

1 polubienie

Dobrze widzę że Mi 9T nie ma możliwości korzystania z karty pamięci?

tak jest ,ale wydaje mi się ,że 128GB powinno wystarczyć.

Może taki :stuck_out_tongue:

Mediatek + 4gb ram w takiej cenie i jeszcze tylko jeden aparat z tyłu do robienia zdjęć to można skomentować tylko xD

1 polubienie

Redmi Note 8 Pro

Ten MediaTek jest spoko

Ten akurat nie jest tragiczny ale za 1200zł? To jest żart. Note 8pro jest spoko ale to nie telefon za 1200-1300 a za <1000zł więc nie pasuje.

Nie no jak będzie tańszy a lepszy to też się nie pogniewam :slight_smile: Patrzę w stronę tego Mi 9T ale cena 128GB trochę przewyższa budżet.

Po dłuższym zastanowieniu doszedłem do wniosku że bez czytnika kart się nie obejdzie, wolałbym swoje prywatne dane trzymać na karcie pamięci niż w zasobach telefonu. Telefon pójdzie do serwisu w razie awarii i moje dane prywatne też a tego wolałbym uniknąć… Więc wymogiem dodatkowym jest czytnik kart pamięci.

Może Nokia 7.2 ?
Taniej sprzedam :wink:

Ilość aparatów wpływa na jakość zdjęcia??

Nie chodzi tylko o jakości ,ale także o możliwości. Brak szerokiego kontu to żart w tej cenie w 2020 roku i nie da się tego telefonu bronić szczególnie jeżeli spojrzymy na konkurencję.

Dziękuję za wszystkie typy. Ostatecznie wybór padł na Redmi Note 8 Pro 6/128. Mam nadzieję że będę zadowolony. Przy okazji taki sam wziąłem partnerce mimo że wcześniej myślałem o czymś tańszym dla niej.

W tej cenie dobrze wygląda P20 Pro - ostatni z GApps

Ważne, żebyście byli zadowoleni.