Smartfon do 1300 zł

Witam jaki polecicie model do 1300zł zastanawiam się Xiaomi Mi 9 SE albo Honor 10, telefon musi mieć NFC i być poręczny (nie za duży) . Honor 10 ma 64 GB pamieć czy tyle pamięci wystarczy w obecnych czasach?

Brałbym pod uwagę Motorola One Vision - KLIK -. (1299, x-kom) W opcji z dodatkową kartą 128GB - 1349. Powinno wystarczyć.
Pytanie na co Ci duża ilość pamięci w komórce…

Nie potrzeba mi dużo miejsca w komórce, po prostu nie wiem jakie są obecnie realia zatrzymałem się na androidzie KitKat. Czyli mówicie że ok 50 GB wystarczy?

Jeśli nie trzymasz w telefonie nagrań 4K z ostatnich 2 lat to spokojnie 64GB wystarczy.

Dodatkowo masz wszelkiego rodzaju usługi w “chmurze”. Możesz aktywować automatyczne przesyłanie zdjęć i filmów. Po tej operacji aplikacja sama usuwa zdjęcia lokalnie.
Pamięć wewnętrzna jest traktowana jako magazyn na aplikacje. Tu lepiej mieć minimum 32GB przy obecnych programach i ich rozmiarach. Reszta na pamięci typu microSD. Sądzę jednak że dla przeciętnego użytkownika 64GB to w sam raz. Jeśli będzie za mało - wsadzisz pamięć zewnętrzna i heja banana. :wink:

Jest to jakieś rozwiązanie ale zewnętrzną kartą bywa różnie np XIAOMI MI 9 SE, Honor 10 brak takiej opcji

Wybierz taki ze slotem na karty. Po prostu.

A co powiecie na temat marki Xiaomi dokładnie koncentruję swoja uwagę Mi 9 SE ,telefon nie do gier ale do multimediów jak najbardziej właśnie takiego potrzebuje

Mi9SE nie ma optycznej stabilizacji obrazu. Zwykły Mi9 zresztą też nie, a to mocno wpływa na jakość zdjęć.

wszystkiego nie można mieć za 1300 zł nie znajdę telefonu kompletnego

1lajk

Albo jakiś kilkuletni Sony Xperia XZ1 (przekroczenie o 99 pln, 3 lata już ma, nie wiem czy nie korzysta z cyfrowej “pięciostopniowej” stabilizacji)?

XZ1 nie ma 3 lat, tylko 2 lata. Otrzyma jeszcze nadchodzącego Androida Q.

Sony Xperia XZ1 mała wada bateria *2700 mAh a i wgląd nie zachwyca

1lajk

Pewnie przez tryby staminy, tylko niby one coraz gorsze były co nowszy Android.

Lg v30 podobna specyfikacja co sony ale bateria 3300 mAh

Xiaomi Mi SE bije wszystko w tej cenie :slight_smile:

Kupiłem Lg v30 długo się zastanawiałem nad Xiaomi Mi SE ale wybrałem LG jak dobrze po testuje to napisze jak wrażenia i dlaczego wybrałem Lg v30