Smartfon do 1300 zł

Witam jaki polecicie model do 1300zł zastanawiam się Xiaomi Mi 9 SE albo Honor 10, telefon musi mieć NFC i być poręczny (nie za duży) . Honor 10 ma 64 GB pamieć czy tyle pamięci wystarczy w obecnych czasach?

Brałbym pod uwagę Motorola One Vision - KLIK -. (1299, x-kom) W opcji z dodatkową kartą 128GB - 1349. Powinno wystarczyć.
Pytanie na co Ci duża ilość pamięci w komórce…

Nie potrzeba mi dużo miejsca w komórce, po prostu nie wiem jakie są obecnie realia zatrzymałem się na androidzie KitKat. Czyli mówicie że ok 50 GB wystarczy?

Jeśli nie trzymasz w telefonie nagrań 4K z ostatnich 2 lat to spokojnie 64GB wystarczy.

Dodatkowo masz wszelkiego rodzaju usługi w “chmurze”. Możesz aktywować automatyczne przesyłanie zdjęć i filmów. Po tej operacji aplikacja sama usuwa zdjęcia lokalnie.
Pamięć wewnętrzna jest traktowana jako magazyn na aplikacje. Tu lepiej mieć minimum 32GB przy obecnych programach i ich rozmiarach. Reszta na pamięci typu microSD. Sądzę jednak że dla przeciętnego użytkownika 64GB to w sam raz. Jeśli będzie za mało - wsadzisz pamięć zewnętrzna i heja banana. :wink:

Jest to jakieś rozwiązanie ale zewnętrzną kartą bywa różnie np XIAOMI MI 9 SE, Honor 10 brak takiej opcji

Wybierz taki ze slotem na karty. Po prostu.

A co powiecie na temat marki Xiaomi dokładnie koncentruję swoja uwagę Mi 9 SE ,telefon nie do gier ale do multimediów jak najbardziej właśnie takiego potrzebuje

Mi9SE nie ma optycznej stabilizacji obrazu. Zwykły Mi9 zresztą też nie, a to mocno wpływa na jakość zdjęć.

wszystkiego nie można mieć za 1300 zł nie znajdę telefonu kompletnego

1 polubienie

Albo jakiś kilkuletni Sony Xperia XZ1 (przekroczenie o 99 pln, 3 lata już ma, nie wiem czy nie korzysta z cyfrowej “pięciostopniowej” stabilizacji)?

XZ1 nie ma 3 lat, tylko 2 lata. Otrzyma jeszcze nadchodzącego Androida Q.

Sony Xperia XZ1 mała wada bateria *2700 mAh a i wgląd nie zachwyca

1 polubienie

Pewnie przez tryby staminy, tylko niby one coraz gorsze były co nowszy Android.

Lg v30 podobna specyfikacja co sony ale bateria 3300 mAh

Xiaomi Mi SE bije wszystko w tej cenie :slight_smile:

Kupiłem Lg v30 długo się zastanawiałem nad Xiaomi Mi SE ale wybrałem LG jak dobrze po testuje to napisze jak wrażenia i dlaczego wybrałem Lg v30