Smartfon do 2000 zł?

Załóż sobie nowy temat i koniecznie sprecyzuj budżet.

Bierz OnePlus Norda ^^

kompletnie nie. Jest to słaby telefon dobrze rozreklamowany Pocofon f2 pro jest o niebo lepszy.

Ja kupiłem w sobotę Poco f2 w Media Markt za 1999 dokupiłem jeszcze coś żeby było ponad dwa tysiące i dostałem kartę podarunkową na 200 zł przesiadłem się z LG G6 nawet nie ma co porównywać

Bardzo słaby telefon jak na ten przedział cenowny.

  • ekran ips
  • budżetowy procesor
  • słaby aparat (48 mbit)

W cenie do 2k można dostać coś z ekranem amoled, z lepszym procesorem i aparatem do 64mbit.

Akurat amoleda ma. Ale dalej nie jest to dobry telefon.

Nie ma. Sprawdź dobrze specyfikację. Albo sprawdzałeś i był błąd. Bo Norda została wydana tylko z IPS.


obraz

Wszędzie jest z amoledem. Wszędzie się pomylili tylko ty znasz prawdę?

Tak. Nie wiem co to znaczy " Optic AMOLED". Być może to “chwyt marketingowy” ale wszędzie w recenzjach podkreślane jest, że to ips. na przykład w tej:

Dajesz mi link do filmiku który ma prawie łapki w stosunku 2:1 co jest fatalnym wynikiem. A do tego jest on z jakiegoś małego kanału i to ma mi pokazać ,że największe technologiczne serwisy się mylą.

ps. Przeleciałem ten filmik i tego fragmentu znaleźć nie potrafię

Nie ma to jak kierować się filmikiem gościa co nawet tego telefonu nie miał w rękach :slight_smile:

W sklepach internetowych pokroju X-komu, Proline itp pisze jak byk że AMOLED.

Możesz też rzucić okiem na Samsunga Galaxy A51. Jest dosyć poręczny jak na smartfon z ekranem sAMOLED o przekątnej 6,5" cala, dzięki czemu dobrze leży w dłoni i waży zaledwie 169 gram.
Samsung Galaxy A51 SM-A515F Black

1 polubienie