Smartfon do ~2200 zł

Witam Was użytkownicy, mam do Was pytanie, jakie smartfony polecacie do mniej więcej tej kwoty?
Zastanawiałem się nad Microsoft Lumia 950 XL LTE DualSim aczkolwiek nie jestem przekonany, kusi mnie Windows 10 Mobile tak szczerze i piękne zdjęcia/filmy które ponoć robi lecz nie mogę się zdecydować.

Doradzicie coś od siebie?
Nie wiem co mam powiedzieć w wymaganiach, po prostu żeby był sprawny, szybki.

Dzięki z góry za odpowiedź jeżeli będzie potrzeba jakiegoś info konkretniejszego to podam.

Do 2200 skusił bym się na samsunga galaxy s6 albo coś do czego mam wielki sentyment http://www.sferis.pl/p/373359-smartfon-lenovo-moto-x-style-czarny-sm4228ae7f1.html  obecnie jednak wybrałem Meizu Mx5 wszystkie te telefony robią dobre zdjęcia a wybór i dostępność aplikacji bardziej mi odpowiada niż w windowsach.

Do tej kwoty to Huawei p9 , podwójny aparat, który w testach wypadł świetnie, 3 GB RAM. Nie wiem dlaczego kusi Cię Microsoft ja raczej jestem zwolennikiem Androida, wg mnie daje on dużo więcej możliwości, aplikacji z racji tego że jest to najpopularniejszy system…

Sferis z tego co kiedyś widziałem dorzucał jakieś gratisy to tych telefonów, karty micr, powerbanki więc warto się rozejrzeć czy coś jeszcze nie zyskasz :slight_smile:

iPhone SE jeśli nie potrzeba za dużego wyświetlacza, iOS dobrze chodzi bez ścin praktycznie, i na update można liczyć przez kilka lat.

ja rok temu w sferisie kupiłem lumie 730 i z windowsa w wersji 8.1 jestem bardzo zadowolony chodzi płynnie aplikacji tak nie uzywam a te które mi są potrzebne to na widnowsie są dostępne. W windowsie w wersji 10 różne są opinie ale z tego co widzę to jest to już dużo lepiej niż było na początku i zdjęcia fakt faktem robi bardzo fajne 

Dobry aparat w tej cenie?

Samsung Galaxy S6 edge

Osobiście za 2200 mogę Polecić Galaxy S7. Tak można dostać już w tej Cenie. Pracuję w komisie w Krakowie i sami posiadamy nówki w takiej cenie. Sprzęt na prawdę fajny. Można też znaleźć S6 EDGE PLUS w trochę niższej cenie, P9 spokojnie 1750 kupisz, S6/s6 edge 1650 wiec jeszcze zostaje zapas gotówki. Jeśli chodzi o aparat tu S7 ma na prawdę dobrą jakość zdjeć. Poniżej 2000 można znaleźć delikatnie używany (miesiac) Huawei MATE S (cena rynkowa nowego około 3000). Telefonów cała masa, wszystko zależy co kto woli, jaką markę Lubi. Osobiście polecam Samsung S7 / Huawei P9 bardzo dobre urządzenia.