Smartfon do 350 zł

Szukam smartfona do 350 zł, chciałbym a by to był android,miał nawet dobry aparat, i dobry do użytku, i nie mieć z nim żadnych problemów prawie xd NOWE,UŻYWANE.

W tej cenie super smartonów nie dostaniesz, ale złych też nie.

 

Zainteresuj się poniższymi modelami:

-Alcatel One Touch Pop C2 lub model C3

-Samsung Galaxy Trend 2 Lite

-MyPhone Funky

-GOCLEVER Quantum 550

 

A coś w stylu Samsung Galaxy S2 ? używany

S2 było smarfonem Premium, a taka konfiguracja kosztuje. Jeżeli chcesz dobrego smartfona i np. używkę - poszukaj S3 może znajdziesz perełkę w podobnej cenie.  

LG F60 za 350 nówka. S2 już mało co daje radę uciągnąć, to dobry telefon… ale lata świetności ma już za sobą i trzeba się postarać żeby coś z niego wycisnąć. Natomiast S3 jest dobry pod warunkiem, że wgrasz custom ROM, podkręcisz, pogrzebiesz w nim. Ten telefon jest zabity przez oprogramowanie Samsunga. I do tego te wypalające się AMOLEDy.

Ewentualnie można jeszcze poszukać Motoroli Moto G(1 gen- słaby aparat) i używanych LTE. To świetne telefony z czystym Androidem.

 

@lordjahu mam pytanie, czy gdybyś miał mało pieniędzy to kupiłbyś polecane przez siebie telefony? Ja już wolałbym Nokie 3110. Serio.

Gdybym miał wybór z S3 to bym brał bez zastanowienia.

przękątna obojętnie, ale bez spin mi tu ludzie ! :smiley:

z doświadczenia swojego,rodzinnego i moich znajomych powiem,że do tej ceny to tylko WP !!! ale jak się uparłeś na andka,to szukaj,może coś trafisz,albo i nie …   sama dałam się namówić na andka w tej cenie,nowy,ładny, “cacy” i w ogóle,nie jest z nim tak źle,niby śmiga dobrze,ale Lumi’e w mojej rodzinie i smartfony z WP8 wśród znajomych chodzą troszkę szybciej i płynniej,wydaje się,że lżej im się pracuje,wybrałam andka dla kilku aplikacji,bo takie są wymogi w mojej firmie,ale chyba sobie załatwię coś z WP8 jako priv!

Ja ostatnio kupiłem huawei honor holly, bardzo przyzwoity sprzęt, jak za te pieniądze i w dodatku ma dual sim. Nowy ok 450 zł, używany powinieneś znaleźć w zakładanym przez Ciebie budżecie.