Smartfon do 500-600zł

Witam.

Chciałbym kupić telefon dotykowy do 500-600zł. Telefon musi być z Wi-Fi i najlepiej z wyświetlaczem pojemnościowym. Przydało by się też, aby bateria nie była tragiczna.

Jeśli ktoś zna jakiś ciekawy model w tej cenie to proszę o odpowiedź.

Samsung i5700 - Zwany potocznie Spica - u mnie sprawuje się wzorowo :D. więcej na www.mgsm.pl

również polecam i5700 :stuck_out_tongue: w tej cenie to chyba będzie najlepszy wybór z dostępnych modeli (choć mogę się mylić)

Ja zaproponuje HTC Dream zwany też G1. Podobny do i5700 ale ma qwerty.

LG GT540

Samsung Monte (S5620)

Sprawdza się ekstra.

A co myślicie o HTC Wildfire?

Osobiście posiadam Samsunga i5700 i HTC HD2, mogę Ci w tej cenie z czystym sumieniem Samsunga. Chodź jego wadą jak dla mnie jest brak diody, podczas robienia zdjęć nocą bardzo się przydaje. Z HTC wymienionym przez Ciebie, nie miałem do czynienia, ale HD2 sprawuje sie doskonale, więc z tym też nie powinno być problemów.

Wildfire ma bardzo małą rozdzielczość - zaledwie QVGA - jak dla mnie to zdecydowanie za mało. Za małe pieniądze chyba faktycznie najlepszy będzie i5700.

Dream (G1) niestety nie jest już najnowszy - ma mało RAMu i nie najlepszy procesor, chociaż QWERTY jest jego ogromną zaletą - miałem G1 i klawiatura spisywała się świetnie. Spica ma procesor 800 MHz i 256 MB RAM - jedyne co w niej leży to sterowniki 3D - chociaż już powstają nieoficjalne. Samsung Monte - bez komentarza - przecież to nawet nie smartfon tylko zwykły dumbfon. HD2 myślę, że jest poza zasięgiem.