Smartfon do 500 zł

Sprawa wygląda następująco:

 

-około 500 zł

-Allegro i OLX, bądz sklep

 

Szukam nowego bądź używanego smartfona z Androidem bądź WP. Mam do dyspozycji własnie 500 zł.

Jadę aktualnie na L520 ale irytuje mnie ciutkę mały ekran i słaba bateria.

 

Ekran chciałbym około 4,5-5 cali.

 

Co myslicie o używanym Nexusie 4? 

Mam też na oku Lumie 535, która ma się niedługo ukazać.

 

Która opcja będzie lepsza? Czekam też na inne propozycje

Pozdrawiam :slight_smile:

Zastosowanie?

SMSy, internet, muzyka.

 

Zapomniałem wspomnieć, wymagam kamerki przedniej.

Zobacz Moto G. Jednak w tym budżecie, to raczej wersja 8 GB. Wersja LTE posiada slot na karty pamięci. Możesz też sprawdzić LG L90.

Co powiecie o wspomnianej Lumii 535 DualSIM? Martwi mnie procesor Snapdragon 200 (rdzenie a7), jednak WP nie ma zbyt duzych wymagań.

535 to genialny stosunek jakość-cena, ale myślę, że z zakupem jej warto poczekać, to nowość na rynku więc z czasem powinna potanieć.

500 zł to dużo za 5-calowy ekran i, bądź co bądź, 4 rdzenie? dwa 5- megapixelowe aparaty?

Wydaje mi się, że to cena z gatunku śmiesznych w pozytywny sposób.

500 to nie dużo za taki telefon i jeśli ta cena jest dla ciebie akceptowalna to bierz. 

Ja jednak jestem nauczony, że krótko po premierze ceny są nieco zawyżone, a że moja L520 jeszcze się trzyma to poczekam miesiąc :wink:

Jak widać też się przymierzam do 535.

Nie ocenia się aparatu po Mpx.

To wiadomo powszechnie, ale jednak taka matryca przedniego aparatu w telefonie za 500 zł to rzadkość.

Przedniego tak, bo ludzie raczej nie wymagają tak dużo do robienia samojebek od telefonu za 500 zł.

Z tyłu pięć jest przeciętne.

Lumia 520 nie jest taka zła. Może i bateria mogłaby być lepsza ale jakość wykonania jest ok.

Możesz jeszcze wziąć pod uwagę Lg L90:

http://www.skapiec.pl/site/cat/200/comp/10000079

Obecnie w sklepach jest do kupienia w cenie 600 zł. Na aukcjach z powodzeniem znajdziesz go jeszcze taniej a bardzo dobry telefonik, świetnie wykonany. Ekran 4,7 cala tak więc nie taki mały.

W tej cenie jest jak najbardziej ok. 

Chciałbym rozważyć jeszcze więcej możliwości, żeby mieć wybór.

 

Samsung Galaxy S3 i HTC One X - można je znaleźć w cenie 500 zł. Co powiecie na ten temat?

Z pewnością będą to mocno sterane sztuki. Masz lumię 520 a więc weź 535. Zero problemów z migracją danych, ustawień itd. System dostaniesz W10 pewnie pod koniec tego roku ( może być spora niespodzianka, ale tego dowiemy się 21 stycznia). Za tę cenę będziesz miał nówkę z gwarancją aktualizacji. Nie pchaj się w low endy na androidzie albo w używki.

A czy ustawienia, układ kafli, przeniosa mi sie z 520 na 535 poprzez chmurę?

Cześć,

 

 

źródło: http://www.windowsphone.com/pl-pl/how-to/wp8/settings-and-personalization/restore-a-backup-to-my-phone

Lenovo A850+

http://allegro.pl/lenovo-a850-nowosc-octa-core-aero2-gps-5-5-qhd-gw-i4893742911.html

Wielkie dzięki za pomoc, jedzie do mnie Lumia 535 DualSIM :slight_smile:

Oglądałem ten telefon wczoraj w Teletorium i też mi się podoba :slight_smile:

Pragnę poinformować zainteresowanych Lumią 535, aby dokładnie sprawdzili działanie panelu dotykowego w telefonie, gdyż może on powodowac problemy.