Smartfon do 500zł Nowy

Witam. 

Chcę zakupić telefon dotykowy do 500zł nowy , ale też może być używany , ale w dobrym stanie . Nie chcę żeby miał za mały wyświetlacz oraz za duży . tak z 4,7 4,5 cali wystarczy. Aparat nie musi być bardzo dobry  5Mpix wystarczy spokojnie. Chcę żeby się nie zawieszał , płynie działał. zawsze byłem przeciw systemom Windows 8.1 . Miałem Lumie 610 i nie zbyt podobał mi się system Windows 8.1 . Marki które mnie interesują . 

 

Samsung 

Sony Xperia 

Lg 

HTC 

 

Pozdrawiam . 

Używany Samsung S3.

a oprócz samsunga bo bardziej liczyłem coś z Xperi , Lg albo HTC

Ja akurat nie polecam S3 użytkowałem jakieś 5tyg i wręcz denerwował mnie(przycinał się rzadko ,ale jak już to tak ,że trzeba było baterie wyciągać ; czasem sam z siebie “bzyczał” ,często wywalało mnie z aplikacji).Sam przesiadłem się na starszy model Samsung S2 i powiem ,że miło mnie zaskoczył.Chociaż ,ma starszy android niż S3 i wiele aplikacji na nim “słabiej” działało ,tak moim zdaniem S2>S3.Co do innych smartfonów to przez jakiś rok posiadałem Sony Xperia Miro i powiem ,że moim zdaniem ta cała stylistyka menu Sony odbiega bardzo od Samsunga ,samsung jest po prostu wygodniejszy i bardziej przyjazny dla oczu.Podsumowując ,polecałbym ci S2 za 500 zł na pewno kupisz nowy :) 

Generalizujesz swój przypadek na całość produkcji telefonu. Miałem S3, świetny telefon. S4 i S5 nowsze, ale już nie ma skoku wydajności. Z rozdzielczością wiadomo jak jest.

Tylko że samsung galaxy s2 to trochę za mały. Ja ja jakoś takich małych nie lubie po prostu lubie mieć duży tel w ręce conajmiej 4,5 cala 

@dark__jedi mówię tylko to co wiem :slight_smile: W moim przypadku S2 spisywała się lepiej niż S3 i moim zdaniem S2 jest lepsza niż S3.Być może jest na odwrót ,a tylko u mnie S3 słabo się spisywała ,ale ja ciągle będę zostawał przy wyższości S2 :slight_smile:

 

@RobinHoodZgreds jasne każdy lubi co innego :) 

No dokładnie myślałem na Lg l9 , Xperia M lub L 

Zastanowiłbym się nad tymi telefonami. Są po prostu słabe. G2 mini, już lepiej.

A jakiś telefon podobny do Lg g2 mini w cenie używanego 400zł?

Lg L90:

http://www.skapiec.pl/site/cat/200/comp/10000079

Obecnie w dobrych cenach chodzą na allegro tak wiec myslę,że powinieneś znaleźć na allegro w cenie tak ok 400 zl.

Ewentualnie jest jeszcze ta opcja: 

http://www.skapiec.pl/site/cat/200/comp/6179426

Niby starszy model, obecnie dostępny tylko w niektórych sklepach. Ale używa go moja żona od roku. Ani razu się nie zaciął, wszystko na nim dobrze chodzi a apek zainstalowała sobie marę. Dobra jakosć wykonania, aluminiowa obudowa