Smartfon do 550zł

Szukam smartfona w cenie do 550zł,musi mieć wejście na minijack,aparat 5Mpx oraz system operacyjny android czekam na wasze propozycje,ale nie chce żadnego LG.

5Mpx? Galaxy Fit albo Galaxy Ace.

Weź ACE’a.

Tylko że Ace za 550 nie dostanie.

może SE XPERIA x10

Ja ze swojej strony polecam dwa Motorola Milestone oraz SE Xperia X10i.

Pierwszy dużo lepiej wykonany z aluminiową obudową wraz z klawiaturą qwerty lecz z Androidem 2.2.1 aparat 5Mpx i jak dla mnie jeden z lepszych w tej cenie (choć są wydajniejsze).

Co do X10i ma aparat 8.1 Mpx który robi dość dobre zdjęcia jak na komórkę, wydajniejszy od Milestone, Android 2.3.4, wykonanie średnie jak dla mnie dużo plastiku nieraz trzeszczy.

Jeśli szukasz telefonu do neta, pisania smsów, rozmów i normalnych rzeczy polecam Motorolę a jeśli bardziej gry i zabawę to lepsza będzie Xperia X10i.

Oczywiście mówię o telefonach używanych.

Za 550zł można dostać nówkę Sony Live with Walkman Samsunga Ace i te telefony polecam.

Live With Walkman, rewelacyjny telefon mam i nie chcę żadnego innego, 1 GHz procek 512 RAM za tą cenę lepszego nie dostaniesz

W tej cenie najlepszym wyborem będzie ZTE Blade , najlepiej wersję od Red Bulla :razz:

Dobra to może jakiś lg co polecacie

Widzę że sam nie wiesz czego chcesz… :expressionless:

Śmieszny jesteś…ZTE chiński badziew,tandetne wykonanie

Nie miałeś w rękach to się nie wypowiadaj! Akurat Blade (w wersji zwykłej i redbull) bardzo dobrze się prezentuje pod względem wykonania - a przypomnę tylko, że to jest smartfon poniżej 500zł. I w sumie też bym go polecił, ale na start też trzeba się bawić w customy no chyba, że komuś nie przeszkadza korzystanie ze starszej wersji Andka.