Smartfon do 600zł do gier

(janusz_pro) #1

Witam

Potrzebuje telefonu żeby działały płynnie nowsze gry np. Hunry Dragon

Czy do 600zł znajde taki telefon?

(lordjahu) #2

Samsung Galaxy J3 (2017)
Motorola Moto G5S
Xiaomi Redmi 5

(janusz_pro) #3

Dzięki. A Z Huawei coś polecasz?

(lordjahu) #4

Nie lubię tej marki więc nie :wink:

(janusz_pro) #5

A czy jakbym zwiększył budżet do 1tyś zł to byłby większy wybór?

(lordjahu) #6

Tak i to o wiele

(janusz_pro) #7

A mogę poznać 2-3 propozycje?

(lordjahu) #8

Jasne. Jeśli tak podniesiemy poprzeczkę to od razu wpada nam więcej interesujących modeli. Warto zainteresować się m.in:

• ASUS ZenFone Max Pro M1 (mała dopłata)
  • Nokia 6.1
  • Xiaomi Redmi Note 5
  • Samsung Galaxy J7 2017
  • Xiaomi Redmi 5 Plus

(Iris89) #9

Poszukałbym czego z Xiaomi, wydajnościowo wypadają najlepiej. Do kwoty 1 tys. wyłapiesz redmi note 5 który świeci np. w sferisie. Duzy ekran, Snapdragon i pojemna bateria z Quick Charge 3.0.
Powyżej kwoty 1k. wyłapiesz A2 z czystym systemem, wydajnościowo też wyglada ok.

(Crusader87) #10

Tutaj myślę że nawet warto by było kupić Mi A2 w wersji 4/32 GB, mieści się do 1000 zł, a jednak ma mocniejszy procek i układ graficzny od RN5. Minus jedynie taki że nie posiada możliwości rozszerzenia pamięci o kartę sd, a dla niektórych 32 GB jest niewystarczające.

(echo.K) #11

Jest jeszcze jeden minus w Mi A2 względem Redmi Note 5 z punktu widzenia smartfonowego gracza - bateria. 3000 mAh oferowane przez Mi A2, to jednak trochę mało, zdecydowanie lepiej wypada tutaj piąta odsłona serii Redmi Note z akumulatorem 4000 mAh. Różnica w wydajności, choć rzeczywiście na korzyść A2, nie rekompensuje, wg mnie, takiej różnicy w żywotności.

(Crusader87) #12

Po części masz rację, choć z drugiej strony jeśli ktoś jest smartfonowym graczem to pewnie pod ręką ma przynajmniej jednen powerbank żeby dodać urządzeniu trochę energii :wink:
Dodam też, że Mi A2 obsługuje już Quick Charge w wersji 3.0, w RN5 jest to wersja 2.0. Według producenta 3.0 potrafi ładować do 38% szybciej od 2.0, więc tutaj nawet częstsze doładowania akumulatora nie powinny być większą przeszkodą.

(Leszek2204) #13

mam one plus one kiedyś telefon nie do zdobycia.

(TomalloWK) #14

jak możesz faktycznie zwiększyć budżet, to weź note 5, albo mi a2 tutaj są na promocji 100-150zł taniej z oficjalnej polskiej dystrybucji