Smartfon do 600zł, Lumia 520 czy inny?

Witam, wiem, że tego typu wątków jest tu mnóstwo, ale różnią się nieco od moich “wymagań”. Do rzeczy: Chciałbym sobie kupić telefon. jestem w stanie wydać do 600 zł, ewentualnie trochę więcej. Wiadome właściwości to: wifi ( który w sumie teraz nie ma:D) możliwie duży wyświetlacz, żeby odtwarzał różne formaty filmów ( muzyki nie koniecznie, gdyż wszystkie utwory mam w .mp3, i chociaż przeciętny aparat. I Coś do ukierunkowania, zastanawiam się na poważnie nad Nokią Lumią 520. Za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuję.

P.S. Będę starał się obserwować wątek na bieżąco, aby w miarę szybko odpowiadać na wasze posty.

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym górnym rogu Swojego posta. Dobrze zatytułowany temat daje szansę na szybszą pomoc. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: “problem”, “help”, “pomocy” i.t.p. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.

W podobnym stylu jest HTC 8s dostępny w sklepach za 630 PLN.Najnowsza aktualizacja dodaje radio.

Minusem jest brak Gorilla Glass.

Okej, ciekawa propozycja. Ma ktoś jeszcze jakieś inne? Na razie, mimo wszystko na pierwszym miejscu nokia.

Lenovo P780 z baterią 4000mAh

Fajny, bardzo fajny ten lenovo tylko, że za bardzo odbiega od ceny… szkoda

Na alledrogo go nie dostaniesz za 600zł ale kto Ci każe akurat tam kupować :wink: ?

To za ile można go kupić?

(nowy)

“Na początku ubiegłego miesiąca poinformowałam Was o obniżce ceny smartfonu Lenovo P780. Wówczas model ten można było nabyć na rodzimym rynku producenta za 1499 juanów, czyli około 840 złotych. Jeśli planujecie jego zakup, to powinniście wiedzieć, iż P780 ponownie staniał w Chinach – od teraz kosztuje 1399 juanów (około 780 złotych).”

Informacja z 19 września :lol:

Ceny i tak są niższe niż oni podają, w okolicach 700zł to już z wysyłką mógłbyś dostać. Ale jeżeli koniecznie poniżej 600zł to może wodoszczelny

No niezły, tylko martwi mnie jedno: Nokia to znana firma na rynku telefonów, a lenovo nigdy nie miałem… No nic Jeszcze ktoś mi coś podpowie?

Narazie albo Nokia albo lenovo s750

Sam mozesz też poszukać: http://www.gsmarena.com/search.php3

Ok dzięki wszystkim. Już wybrałem. Zdecydowałem się na Nokie.