Smartfon do 650 PLN'ów

Witam!

Planuję zmianę telefonu z Samsunga Galaxy mini 2 na Samsung Galaxy s 3 mini ve(z procesorem 1.2 GHz).

I w związku z tym proszę forumowiczów o sugestie, czy jest może lepszy(najchętniej samsung) cenowo w okolicy tego mini 3 do 650 złotych.

W dotychczasowym modelu najbardziej przeszkadza mi koszmarny wyświetlacz. No i jest to bardzo wolne urządzenie. Przeglądanie stron do komfortowych nie należy.

Mojego mini 2 używam głownie do:

-słuchania audiobooków

-rozmow telefonicznych

-w podróży używam gps. Wbudowana aplikacja google wystarcza.

-Internet. Aczkolwiek to do komfortowych nie należy. Zwąłszcza pzregladanie normalnych stron.

Najbardziej, jak mówiłem przeszkadza mi wyświetlacz. Mały, niska rozdzielczość. Bardzo zła widoczność w słońcu.

Od nowego modelu oczekiwałbym większej przyjazności do czytania ebooków. Więc minimum 4 cale.

Proszę o jakieś sugestie.

MyPhone Cube. Lepszego telefonu za tą cenę nie dostaniesz. 

Chyba sobie żartujesz z tą chińszczyzną.

 

 

  • Moto G (bardzo dobry ekran)

  • LG L90

Motorola jest za droga. I w zasadzie, to ona ma fajny tylko ten ekran. Za 700+ można mieć coś fajniejszego.

MyPhone Cube, może i dobry ale pewnie tylko na papierze.

Rozważałem tego LG L90. Nie mam nic do LG, ale on ma chyba słabą baterie.

Mam LG L70 i na baterię narzekać nie mogę, przy moim intensywnym użytkowaniu, tj, cały dzień 3G lub Wi-fi to jest całkiem ok jak na smartfon.

L90 ma jedną z lepszych baterii (2540 mAh).

 

Moto G 8 GB dostaniesz do 650 zł. Jeśli nie potrzebujesz dużo przestrzeni na dane, to jest to telefon najlepszy pod względem jakości w tej cenie.

Motorola to fajny telefon, jednak nie dla mnie. Ja lubię mieć sporo pamięci do dyspozycji.

Natomiast coraz ciekawszy wydaje mi się ten LG L90.

W stosunku do preferowanego przeze mnie modelu(SGS3mini) ma większy wyświetlacz, o wyższej rozdzielczości. Ma 4 rdzeniowy procesor. A nie dwu rdzeniowy.

A może Huawei Ascend G6 LTE, świetny aparat, LTE, slot SD, 4,5cala? Do wyrwania za 500-550zł nówka. 

Posiadam L90 i bardzo sobie chwalę. Jest to główny konkurent Moto G. Muzyka na nim brzmi bardzo dobrze. System chodzi żwawo i szybko a nakładka producenta pozwala na personalizację prawie każdej funkcji systemu. 

 

System chodzi stabilnie a od momentu, gdy go kupiłem (początek czerwca) były już dwie aktualizacje. Telefon super ale w GTA SA sobie na nim nie pograsz.Gorilla Glass 2 na ekranie.

 

Brat ma MyPhone Cube i telefon chodzi super żwawo. Żadnych przycięć czy zwiech. Duży czytelny ekran z automatyczną regulacją janości. Bardzo dobrze wykonany nic nie trzeszczy czy odstaje. Dobrze leży w dłoni. Ogólnie bardzo popularny tani telefon od Polskiego producenta. Oprócz mojego brata jeszcze dwóch znajomych posiada ten model i również sobie chwalą. 

Do 650 spokojnie kupisz coś GoClever. Ostatnio oglądałem ich recenzję i dostawały całkiem niezłe oceny. A i serwis blisko :smiley:

Jeszcze napisz, że to polski producent. 

Skoro już poruszacie kwestię serwisów to LG podobno serwisy na całkiem rozsądnym poziomie. 

 

MyPhone serwisuje swoje telefony w serwisach NOKII. 

Osobiście również zastanawiałem się nad My Phone Cube ale nie jestem przekonany do tego typu telefonów. Na pewno jest to chińszczyzna ( chociaż sprzedawana pod Polską marką.) tak więc ciekawi mnie jak się ma w tym telefonie kwestia jakości

Tak do 650 zł to na pewno Lg L90.

Można ewentualnei poszukać sobie na aukcjach używanego Lg G2;

http://www.skapiec.pl/site/cat/200/comp/10005673

w sklepach do kupienia za niewiele ponad 700 zł.

Ekran 5" @ 540x960, bateria 1800 mAh.