Smartfon do 700 zł

Siema. Polecicie jakiś dobry smartfon do 700zł? Najlepiej jakby ktoś już takowego używał, bo zastanawiam się nad kupnem czegoś. Zależy mi na szybkości działania, aparacie i ogólnie żeby był w miarę wypasiony, nie za stary. Dzieki za propozycje. :) 

i frytki do tego? Z taką kasą i takimi wymagania masz wybór jedynie w chińczykach, np Redmi Note 3 Pro, ZTE Axon Mini, Leeco X527, bez karty SD ale z dobrą wydajnością i aparatem Xiaomi Mi4C. 

 

W używkach można celować w exFlagowce np. LG G3, Samsunga Galaxy S5, z nowszych Huawei P9 Lite, Alcatel Shine Lite.

Za taką kasę to kupisz coś o parametrach jakie potrzebujesz ale jak wczesniej kolega pisał tylko chińczyka.

Ja bym ci polecił mniej wypasionego ale za to sprawdzoną Nokie lumie…i kup najdroższą na jaką cię stać.

Ja mam już 3-cią Lumie i powiem ci że zawsze chciałem mocny telefon i Nokia taka jest. Nie kupuj Chińczyków i tym podobnych…nie oszczędzisz jesli kupisz coś taniego i mocno wypasionego.

Ale jeśli miałbym brać pod uwagę jakieś używki to na jakich telefonów szukać, bo raczej używany za 700 zł to musi jakiś standard spełniać

Zobacz sobie Samsung Galaxy J3 2016, bardzo fajny udany telefon. Akurat mi telefon potrzebny jest do dzwonienia, czasami w coś zagram i zrobię kilka zdjęć. Ale te parametry tego telefonu w zupełności mi wystarczają, bateria 2 dni spokojnie trzyma. Zdjęcia mają szum, ale dla amatora wystarczy, tylna obudowa szybko się rysuje nawet w silikonie, ale czego chcieć od plastiku. Ogółem jestem bardzo zadowolony.

W tej cenie można dostać Smartphone Umi Touch GOLD- Bardzo rozbudowany, nowoczesny smartphone z ekranem fullhd, który zapewnia najwyższą jakość obrazu. Nie zacina się, bardzo dobrze leży w dłoni. Zaletą jest także bardzo wytrzymała bateria. Polecam zakup tego smartphona.