Smartfon do 700zł z androidem

Witam, telefon ma mieć :
-android 7/8 nie starsze.
-ekran od 5- do 5.5 cala
Coś lepszego od Samsung galaxy s6 dostanę do 700zł ?

Bardzo fajny wybór, ewentualnie rozważyłbym Xiaomi Redmi Note 5

W tej cenie i takimi wymaganiami mogę Tobie polecić:
-Xiaomi Redmi 5
-Nokia 5
-Motorola Moto G5S, ale tylko od biedy

1 polubienie

Aktualnie posiadasz S6, czy masz możliwość zakupu takiego smartfona w tej cenie?

Dla mężczyzny też:

mam możliwość zakupu tego telefonu za 700zł

W tej cenie na pewno dostaniesz smartfona z wydajniejszą baterią, nowszym Androidem i większym wyświetlaczem niż w S6. Jednak żaden z tych smartfonów (nowych do 700 zł) nie nie zbliży się do niego jakością zdjęć, wyświetlacza, czy dodatkami (np. pulsometr). Myślę, że S6 wygrywa także w kategorii jakość wykonania i zastosowane materiały. Sporym minusem jest już zakończone wsparcie. Samsung ten nie dostanie już dużych aktualizacji - zatrzymał się na Androidzie 7.0. Kolejnym minusem (na dzisiejsze standardy) może być też słabe zagospodarowanie przestrzeni w S6. Brakuje także gniazda na karty pamięci. Jeżeli zależy Ci na jakości wykonania, ładnych zdjęciach, świetnym wyświetlaczu, bierz Samsunga Galaxy S6. Jeśli jednak większy nacisk kładziesz na nowszy system, lepszą baterię, większy wyświetlacz i nie pasuje Ci Samsung Experience (TouchWiz) weź któryś z proponowanych modeli np. przez @lordjahu.

S6 to już trochę przestarzały telefon pod kątem androida. Brałbym xiaomi redmi 5 plus z polskiej dystrybucji

Ja się zgadzam z TomalloWK. Wszedłbym w Xiaomi Redmi 5 Plus tylko w tej cenie w sferis jest wersja 4/64 GB https://www.sferis.pl/smartfon-xiaomi-redmi-5-plus-lte-bluetooth-gps-wifi-dualsim-64gb-android-71-zloty-p567497

Faktycznie w tej cenie Redmi 5 plus wypada bardzo dobrze. A jeżeli wydaje się zbyt duży jako alternatywę może sprawdzić A1: dobry, podwójny aparat + wydajny system z czystkim andkiem bez nakładek od producenta.