Smartfon do 800 - 1000 zł. Który wybrać?

Który z tych telefonów najbardziej opłaca się wybrać?
Motorola G8 power 4/64 GB - 1000 zł
Samsung 30s 4/64 GB - 850 zł
Huawei P30 lite 4/128 GB - 1100 zł
Xiaomi redmi note 8T 4/64 GB - 800 zł + za darmo mi band 4
Huawei P smart pro - 1000 zł
Ewentualnie jakiś inny w tym przedziale cenowym.
Nie zależy mi na NFC.

Wg mnie wybór między Xiaomi a Moto, nie wiem jak moto, ale żona ma Redmi Note 7 i to świetny telefon w tych pieniądzach.

1 polubienie

Z tych wszystkich wymienionych to Motorola, bądź Xiaomi, i sumie ciężko coś więcej dodać (Chyba, że znajdziesz Redmi Note 8 Pro w tej cenie to będzie to najlepszy wybór). Różnice między nimi: większa bateria w Moto, wyświetlcza z dziurką w moto i w kształcie kropli wody w Redmi (kwestia gustu, w moto dookoła ekranu i naokoło wycięcia jest trochę ciemniejszy wyświetlacz, taki już urok tego modelu), aparaty podobne (MIUI w Redmi i czysty Android w Moto - kwestia gustu), ale Xiaomi zapewnia dłuższe wsparcie.

1 polubienie

Pomyśl też o Samsung galaxy M21 za 999 zł, ma ekran super Amoled i andka 10.

1 polubienie

Do zastanowienia samsung ja mam A40 i nie jestem zadowolony, od Redmi Note 7 jest wyraźnie wolniejszy. Ale ten ma trochę wyższą konfigurację.

1 polubienie

G8 Power ma świetne głośniki stereo, niespotykane tej klasie. Mam ten telefon i bardzo sobie chwalę. Bardzo fajny czysty system, bez reklam jak w MIUI.

Jako że temat zatrzymał się w maju odświeżę go pytaniem co polecicie w lipcu 2020?

Szukam czegoś w tym przedziale cenowym ale bardziej skłaniam się ku ekranom typu OLED,
myślałem nad:
Samsung Galaxy M21
Oppo A91

Jeżeli chodzi o matryce IPS to:
Huawei P30 Lite
Honor 20
Nova 5T

Zależy mi na NFC! Telefonów Motoroli nie biorę pod uwagę. Ekran max do 6,4" nie mam zamiaru nosić tableta po kieszeniach.

Jest też opcja dołożenia kilku stówek do używanego Huawei P30, tylko to trochę “pole minowe” bo pełno ogłoszeń z lombardów bez gwarancji albo gwarancja udzielana przez sprzedającego, którego zaraz może nie być.