Smartfon LG Spirit 4G H440n

Sprzedam smartfon LG Spirit 4G Lte. Sprzęt sprawny technicznie i fizycznie w 100%. Na tylnej obudowie ślady użytkowania. Wyświetlacz 4,7" z rozdzielczością HD720. Brak jakichkolwiek uszkodzeń wyświetlacza, bez rys i uszczerbków. Smartfon posiada wyświetlacz w technologii Corning Gorilla Glass. Z ważniejszych funkcji - system Android 6 (z aktualizacji producenta), aparat 8 Mpix i drugi 1 mpix, transmisja danych 4G LTE oraz starsze standardy jak np. HSPA+, wyjście słuchawkowe, nagrywanie wideo HD, obsługa kart pamięci MicroSD i MicroSDHC. Technicznie urządzenie wyposażone jest w czterordzeniowy procesor Qualcom Snapdragon 4x 1.2 GHz. Pamięć RAM wielkości 1 GB, pojemność pamięci na aplikacje oraz pliki użytkownika 8 GB. Ze względu na system operacyjny Android można korzystać z wszystkich aplikacji dostępnych w sklepie Google. Istnieje bezproblemowa możliwość instalacji aplikacji z własnych źródeł. System czysty, bez nakładek i jakichkolwiek modyfikacji. Telefon nie posiada brandu operatora, oparty oryginalnym systemie operacyjnym pochodzącym od LG. Bateria również jest oryginalna wystarcza na 2 - 3 dni w zależności od częstości użytkowania urządzenia.

Oferta dostępna w największym portalu aukcyjnym w Polsce. Tam też można dokładnie obejrzeć zdjęcia oferowanego przedmiotu. W cenę wliczona jest wysyłka ubezpieczoną paczką kurierską. Urządzenie można również odebrać osobiście w Szczecinie.

Cena jaka mnie interesuje za smartfon w pełnym komplecie zakupowym to 240 PLN. Dla osób zainteresowanych możliwa jest niewielka negocjacja ceny.

Wszystkie zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu; najlepiej poprzez portal aukcyjny lub PW na tym forum. Zapraszam do klikania w poniższy link.
http://allegro.pl/show_item.php?item=6953916179