Smartfon z Androidem lub Windowsem do 350 zł

Miałem na myśli to, że w LG działa lekko, nie trzeba aż tak mocno dociskać.

iphone 4, kosztowal 2700 (*w chwili zakupu samsunga) nie żebym “bananował” ale mój ojciec w pewnych kwestiach nie oszczędza, więc wybór tańszego samsunga był kierowany faktami że samsung jest lepszy (podwójny procesor, wyższa częstotliwość taktowania) (mowa o iphone 4 nie 4s) tak właściwie w iphonie teraz to sie już chyba płaci sie tylko za znaczek, a jakbyś prześledził ostatnie newsy odnośnie konfliktu apple->samsung to byś doczytał się że premiera 4s została opóźniona bo do czasu konfliktu bazowali na podzespołach samsunga, gdy wytoczyli ku sobie procesy, samsunga to nie ruszyło, a apple zostało na lodzie. Polityka użytkowania iphonów jest wogóle odrażająca, płacisz za telefon nie małą sumę, dodatkowo musisz płacić za wszystkie aplikacje w app store, jak podpadniesz applowi to ci telefon zablokują, w samsungu tego nie ma gdyż bazują na androidze który jest rozwijany, jest wiele aplikacji no i super opcja “zezwól na instalacje z nieznanego źródła” czyli coś co w iphonie można uzyskać tylko przez jailbreak

Ja miałem lg swift (gt540) i mogę go polecić.

Zalety:

-Popularny (Przez co mamy nie oficjalne romy na androida nawet 2.3.7)

-Dobry stosunek Cena/Jakość

Wady:

Ekran oporowy (generalnie dotyk chodzi w miarę dobrze, ale pomimo że to tylko 3 cale, może się pisać troche nie wygodnie)

Widać nie miałeś tego modelu. Proszę nie komentuj smartphonów lg, te modele co miałeś to za pewne były telefony smartphono-podobne, typu cookie.

z gt 540 równiez miałem do czynienia, podtrzymuje zdanie ze lg to syf nie warty zachodu

To może za argumentujesz dlaczego to “syf” bo twoja wypowiedź jest raczej bez znaczenia dla autora tematu.

Mam Swifta od dłuższego czasu i jakoś działa, nie wiesza się, czasem przy bardziej wymagających aplikacjach czy grach potrafi troszkę zamulić, ale później już normalnie idzie wszystko.

A może LG P500, można dostać nówkę do 400zł.

Teraz go mam (przesiadka z Mini) chodzi bardzo dobrze, fajna gumowana obudowa.

U mnie się nie tnie na grach (Inotia, Overkill, AB, Homerun czy Drag Racing)

Wyświetlacz bardzo dobrze reaguje na dotyk.

Jedyna wada moim zdaniem to taka, że przy wgrywaniu CM trzeba się trochę bardziej “napocić” niż w przypadku Samsunga i blokada ekranu jest na górze a nie na boku telefonu, więc trzeba sobie to ucywilizować jakąś appką :smiley:

Serio, nie rozumiem tego uzasadnienia “LG to syf” bo jak na razie widzę, że porównujecie starsze modele z nowszymi. #-o

Ja uważałem, że Samsung to syf, później uważałem, że LG, jednak po zakupie zdanie się zmieniło.

Gdzie?

Na allegro, wczoraj jednego kupiłem na prezent za 400zł z Heyah ze świecącym długopisem + myszką i startem za 5zł. :wink:

A jak wczoraj przeglądałem to były jeszcze dwie aukcje z nówkami za 399.

u mnie osobiście potrafil się zamulić android na swifcie, i ekran oporowy nieciekawy… poprostu uważam że telefon nazywany smartfonem to powinien zawierac solidny procesor, ekran pojemnosciowy, kamere 5mpix +, a nie takie 50/50 jak w przypadku lg…

A po co mu kamera z dużą ilością pixeli, jak będzie miał słabą matrycę? Od kiedy ilość mpx we właściwościach aparatu jest wyznacznikiem jakości? :wink:

Swift to jeden z tańszych telefonów z androidem. Jest dobry patrząc na stosunek ceny do jakości, dlatego też go polecam. Nie ukrywam że ma trochę wad.

Co do ekranu oporowego, to fakt czasem denerwuje o ile nie używa się rysika, no ale znowu w pojemnościowym rysika używać się nie da, a dotyk jak na oporowy to i tak jest nie zły. A procesor wcale taki zły nie jest, jest z pewnością dużo lepszy od oferowanych w podobnej cenie telefonów htc np. magic (Wiem że to trochę zapomniany smartphone, ale procek ma podobny a mimo to gorszy)

To sobie kup Note’a i po problemie :stuck_out_tongue:

Nie wiem skąd te pretensje, i Swift i P500 kosztują zaledwie 600zł, więc są smartfonami z niższej półki, więc logicznym jest, że nie będą miały ani dwurdzeniowego procesora ani ekranu Super Amoled + :wink:

Swifta to bym w ogóle nie brał pod uwagę, bo to telefon z 2010 roku, na starej technice i w ogóle nijak ma się do dzisiejszych standardów (które galopują)

Wspominanie o nim to już sentymentoza.

Druga sprawa to taka, że LG nie jest przodownikiem w produkcji smartfonów (nie skupiają się nad tym) mają tyle dobrych telefonów, że moja je policzyć na palcach jednej ręki (dosłownie) więc raczej wiele bym od tej firmy nie oczekiwał.

Nom, dużo wiesz o cenach tych telefonów, poważnie - 600 zł za Swifta? #-o To ja chyba nie te Swifty patrzałem, albo nie tego Swifta mam. Gwoli jasności - Swifta kupisz już od 300 zł, często nowego lub prawie całą gwarancją.

No tak, telefon z 2010 roku porównywać z telefonem, co wyszedł na rynek 2 miesiące temu, czy nawet rok - genialne porównanie, które z pewnością wyjdzie na korzyść tego starszego telefonu…

w cenie 300 złotych zdecydowanie lepiej wziasc sony ericsson vivaz ktory ma 8mpix i nagrywanie HD, widzialem naocznie ogolne funkcjonowanie vivaza i mozna powiedziec ze wybaczalne jest zastosowanie ekranu oporowego i systemu symbian, bije na glowe swifta z androidem…

Poważnie, 600zł za Swifta w normalnym regularnym sieciowym sklepie :stuck_out_tongue:

P500 kosztuje dokładnie 619zł

w poście podałem ci ceny ze sklepu nie z Allegro #-o trochę domyślności.

Idiotyczna różnica cen, no i kto dzisiaj kupi Swifta ? Oporowy wyświetlacz, na start kombinacje z ROMami bo na 1.6 czy 2.1 słabo się pracuje.

Mylisz się. Na swifcie najlepiej pracuje się na 1.6 i 2.1 bo to jedyne romy dostarczone od lg, które opracowało własną nakładke, klawiature itp.