Smartfon z dobrą baterią do 1300 zł


(TonyMontana) #1

Witam. Poszukuję smartfona z jak najlepszą baterią - taką, żeby wytrzymała kilka dni bez ładowania. Zastanawiam się nad Samsungiem J7 2017 albo Lenovo P2. Jednak Lenovo to już jest ostateczność, gdyż miałem niemiłe doświadczenia z Motorolą E4 Plus i raczej nie chcę wracać już do tej marki…Co proponujecie?


(skrzek) #2

Zenfon Max? znajomy ma ze względu na baterię właśnie i jest zadowolony.


(TonyMontana) #3

Też brałem pod uwagę Zenfona Max, ale on nie ma chyba szybkiego ładowania. Z tego co czytałem to trzeba ładować baterię ok 6 godzin?


(skrzek) #4

ładowarka fast charge (nie QC) ładuje go całkiem sprawnie.


(ohara) #5

A xiaomi patrzyłeś


(Veers) #6

Z wymienionych - Lenovo P2. Żaden z pozostałych nie będzie miał lepszej baterii. Oczywiście telefon nie jest szczytem designu / bajeru, ale jeśli któryś z wymienionych, będzie w stanie wytrzymać przy włączonych stale: BT (podłączony smartwatch), transmisji danych , GPS, WiFi - 3,5 - 4 dni na jednym ładowaniu.


(skrzek) #7

Mam Mi Maxa - jak na baterię niemal 5k mAh to nie jest rewelacyjna, choć wyświetlacz jest duży. QC ładuje go w jakieś 1,5 godziny.


(Iris89) #8

Obiektywnie rzecz biorąć, jeżeli chodzi o baterię to tylko P2 - 5100 mAh z szybkim ładowaniem, żaden model w tej cenie nie zapewni podobnej wydajności. Jeżeli bardzo nie chcesz mieć Lenovo, zastanowiłbym się np. nad Xiaomi Note 4 z baterią 4100 mAh. Model dostępny np. w Sferis czy komputeronik. Mimo wszystko jest to bateria mniej pojemna niż w P2.