Smartfon z Dual Sim i dużą baterią - JAKI?

Witam forumowiczów.
Moja żona poszukuje telefonu w którym miałaby dwie karty SIM ( prywatna i służbowa ). Czego oczekujemy po smartfonie ?:

  • obsługa Dual SIM
  • pamięć 8/256
  • bateria która pociągnie dwie karty SIM co najmniej jeden dzień
  • no i wsparcie aktualizacjami co najmniej 2 lata ( bo z tym jest różnie ).
    Do jakiej kwoty? Max 4000PLN
    Acha… tylko Android wchodzi w grę.
    Ktoś coś poradzi? Bo jak tak przeglądam to tylko Samsungi Galaxy S chyba wchodzą w grę( ale jaki to sam już dostaję oczopląsu ). Może jednak ktoś coś innego sensownego doradzi. Z góry dzięki.

Najprościej wyklikać ten link, poustawiac z lewej strony filtry. Wpisać maksymalna cenę a wyszukiwarka bazy coś znajdzie.

S21 spełnia wszystkie twoje wymagania. Tylko musisz brać poprawkę że ta „duża” bateria starcza na max jeden dzień. Przy mniej intensywnym dniu użytkowania na dwa.

Samsung Galaxy A52 / M51 ?

Asus ROG? Tu jest co prawda trochę droższy ale to 12/512 (może gdzieś będzie jeszcze dostępna wersja rog 3, to będzie tańsza, asus pominął numerek 4).
W sam raz do gierek (ponoć kobiety dużo grają na telefonach),
w wymaganiach nie było wyglądu (bo rog to seria do graczy) ani wielkości i wagi.

A co do aktualizacji, to mam od premiery rog phone 2, czyli od 2019 - był na starcie na android 9. Potem był updejt do 10 i niedawno do 11. Łatki bezpieczeństwa też były serwowane pomiędzy updejtami androida.

Skłaniałbym się do Samsunga S21+
Bateria większa…5 lat wsparcia i jakość na +

Co do Asusa. Grać moja żona w ogóle nie gra. Za to telefon ma ogarniać komunikatory, dwie karty SIM, kilka programów pocztowych i sporo apek sklepowych :grinning:
Nie bardzo leży mi też nakładka ASUSa.
Dzięki za porady.

Co do baterii to w telefonach w tej cenie jest kiepsko. Niestety, te najtańsze telefony na baterii często wytrzymują najdłużej. Flagowe Samsungi wyglądają fajnie, ale ich baterie są co najwyżej przeciętne. Xiaomi kontrowersyjne (wiele osób skarży się na problemy z oprogramowaniem). Ogólnie wybierałbym między S21+, S21FE 5G,

I wybór padł na S21+.
A52s tez fajnie wypada ale wsparcie 5 letnie też przemawia na +.
W domu posiadam obecnie dwa telefony Xiaomi - Mi9T i Mi9 Lite. Co do Mi9T to moim zdaniem po ponad dwóch latach użytkowania mogę stwierdzić, że jest dobrze. Wydajny zaktualizowany do Andka 11 , jedynie baterie będę musiał wymienić. Za to żony Mi9 lite już taki fajny nie jest. Jest trochę nowszy niż mój a siedzi na Androidzie 10, ciągle małe problemy z powiadomieniami itp. Xiaomi za dużo modeli wypuściło i nie ogarniają aktualizacji i optymalizacji.
Dzięki za sugestie.

Bardzo dobre i nie drogie to przecież Xionami 9c MCF. Po co droższy, ten mi działa 10 dni na 1 ładowaniu. Ma duala bez hybrydy.

Przeczytałeś wymogi autora wątku. Jeżeli tak, to spróbuj teraz zrozumieć.