Smartfon z oferty abonament T-Mobile

Witam,
Teściowie przenoszą numer do T-Mobile, dostali ofertę telefon + abonament 50 zł na 2 lata. Zastanawiają się co wybrać, konsultant najbardziej poleca P8 Lite. Warto?
On były bez dopłat, od pozostałych cena minus 200 zł
http://www.t-mobile.pl/telefony-i-urzadzenia/telefony/cat10019.chtml?addoffer=tariprom_38679
Czyli np. P9 Lite 2017 149 zł, J5 199 zł. Powyżej tego budżetu raczej odpada, no może ewentualnie Honor 6X, jeśli okazałby się dużo lepszy od konkurencji.
Doradzicie co wybrać z tej oferty? :sweat_smile:

Pozdrawiam.

To opłata na start resztę za którykolwiek ze smartfonów doliczą do abonamentu jako tzw. Rata za sprzęt

W mojej ocenie nie warto brać P8 Lite. Przede wszystkim smartfon premierę miał dwa i pół roku temu, a “zwiążesz” się z nim na dwa lata. Mało pamięci operacyjnej (2GB), dość nisko taktowany procek oznaczają, że telefon nie będzie działał najpłynniej. Dodatkowo, brak czytnika linii papilarnych, kiepska bateria. Słowem, technologia z wczoraj. Smartfon w sferisie, euro czy media jest za 700-800 zł więc policz czy Ci się, a raczej teściom, kalkuluje taka oferta.

Mam tego świadomość, opłata miesięczna to 50 zł i to jest dla mnie ok.

Czyli 1200 zł na 2 lata, tyle że ta kasa będzie do wykorzystania… I dużo i nie dużo :wink:

A P9 Lite 2017 vs J5 2017?
W samsungu widziałem że jest ekran super amoled, bardzo chwalony. Poza tym mają zbliżone parametry. Jak z aparatami u nich?

Co wybranych przez Ciebie telefonów to znam Huawei P9 Lite (żona ma) i powiem ci że to przyzwoity telefon nie będziesz zawiedziony, ale jeśli masz możliwość zmiany to polecam Huawei P10 Lite sam posiadam i naprawdę to fajny smartfon jeśli chodzi o przeglądanie internetu, dla mnie super.

Powiem Ci szczerze że przez abonament nie opłaca się brać telefonu według mnie. Lepiej wziąć na raty 0%, taniej wyjdzie. Z Twoich propozycji to p9 będzie najlepszym wyborem :slight_smile:

Pewnie nie warto, ale oni od lat są na abonamencie, ciężko ich przestawić na inne tory :wink:
Dzięki za propozycje, przekonałem ich do P9 Lite. Póki co spełnia oczekiwania, całkiem przyjemny telefonik.